Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Suprantu“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Namų kvapas - lazdelės Mini Festive Cinnamon LampeBerger

Prekės kodas: 6148
20,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 2 dienas

Aprašymas


Namų kvapas - lazdelės Mini Festive Cinnamon LampeBerger

Aukštis: 5.8 cm
Talpa: 40 ml.
Spalva: skaidrus
Komplektas: du buteliukai su skysčiu dekoruoti juodomis rožytėmis ir 2x6 lazdelės.

Stikliniai cilindro formos su juodomis lazdelėmis. Komplektas pilnai paruoštas naudoti, užpildytas 40 ml Festive Cinnamon.  Tai gaivus aromatas pagamintas iš cinamono, vanilės, prieskonių, mandarinų ir limo. Kvapas sukuria jaukią ir šiltą atmosferą.

Lai namai kvepia Kalėdomis!

Lampe Berger prekės ženklas Baltijos šalyse pažįstamas palyginti neseniai, bet jis jau daugelį metų yra lyderis pasaulinėse rinkose, užimantis aukštą vietą savo srityje Europos, Kanados, Amerikos, Azijos, Rusijos ir kitose rinkose. Prekės ženklas yra Prancūzijos industrinio pavelto dalis ir yra pelnęs Gyvojo paveldo ženklą EPV – Enterprise du Patrimoine Vivant. Tai gamintojas, gebantis suderinti tradicijas su inovacijomis. Kuriant kvepalus, kompanijai labai svarbu užtikrinti jų nepriekaištingą kokybę, naudojant aukščiausios kokybės žaliavą, taip pat pakankamą Aromatų namams įvairovę, kad kiekvienas jų naudotojas galėtų išsirinkti jo skonį labiausiai atitinkantį. Gautieji aromatai kvepia natūraliai, taip pat skiriasi nuo masinės rinkos kvepalų. Kiekvienas aromatas gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavos, aktyviai bendradarbiaujant su pirmaujančiais (TOP 10) Prancūzijos parfumerijos gamintojais.