Apie mus

Mes esame įmonė UAB "UTVT" sėkmingai dirbanti jau nuo 2002 metų. Mes užsimame mažmenine santechninės įrangos prekyba visoje Lietuvoje remiantis teisinga kainų politika, t.y visuomet pateiksime Jums teisingas gamintojo nurodytas prekių ar paslaugų kainas, bei siūlomą nuolaidų sistemą. Ilga įmonės darbo patirtis Lietuvos rinkoje ir patyrę įmonės darbuotojai sukuria visiems klientams draugišką terpę, kurioje kiekvienam pasiūloma tinkamiausia kokybiška prekė, supažindinama su santechnikos naujovėmis, suteikiama visa reikalinga informacija ir kvalifikuota konsultacija.

Įmonė atstovauja gerai žinomų gamintojų prekinius ženklus - Blu, Ravak, Roltechnik, Devo, Tres, Palazzani, Bossini, Victory Spa, Galasia, Ottone Meloda, SaniPro, Radaway, Omnires, Palazzani, ir kt.

UAB "UTVT" siūlomų prekių kokybė ir gausa leis Jums įsirengti savo svajonių būstą! Paprastesniam ir greitesniam svajonių išsipildymui www.viskasvoniai.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti daugelį prekių neišėję iš namų už geriausią kainą!

Asortimentas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų prekių arotimentą. Visos prekės yra kokybiškos, gerai Lietuvoje žinomų prekinių ženklų.

Kainos. Jos privalo būti mažesnės nei rekomenduojamos gamintojų kainos. Taupydami jūsų laiką, prie kiekvienos prekės nurodome, kokia prekės kaina yra daugumoje parduotuvių ir kokia ji pas mus.

Minimali užsakymo suma - nėra. Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais salone, grynaisiais kurjeriui arba iš anksto padarius pavedimą per elektroninę bankininkystę.

Patikimumas. Garantuojame, kad jums pageidaujant, priimsime atgal prekę bei grąžinsime pinigus, jei neįvykdysime sąlygų, kurias skelbėme.

Kokybės garantijos. Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems yra suteikiama garantija ir prekėms aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

Prekių atsiėmimo punktą rasite: Ukmergės g. 283B, Vilnius

Šiuo adresu taip pat rasite saloną ViskasVoniai, kuriame galite apžiūrėti prekių ekspozicijas ir išsirinkti vonios kambario įrangą su profesionalais konsultantais, kurie netik papasakos apie produktus, bet ir padės sudėlioti vonios kambarį, bei patars kas yra patogu,

bei atitiks Jūsų kambario dizainą.
Salono kontaktai:
Tel. nr.  +370 605 95303

Dėkojame, kad perkate!
Pagarbiai,
ViskasVoniai.lt kolektyvas