Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Suprantu“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Privatumo politika Suprantu

Pakabinamo WC PURA GSI Rimless ir Grohe 5in1 Skate Cosmopolitan rėmo komplektas

Prekės kodas: 881511+MS86CSN11+FISR2 + 38827000
-50 %
492,00 € sena kaina 989,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienas Garantija: 10 metų

Aprašymas


Pakabinamo WC PURA GSI Rimless ir Grohe 5in1 Skate Cosmopolitan rėmo komplektas

Medžiaga: keramika
Gamintojas: Italija

 

WC komplektas:

  • Bebriaunis pakabinamas unitazas su revoliucine Swirlflush® skalavimo/nuleidimo sistema;
  • Plonas dangtis su Soft Close bei Quick Release sistema - dar patogesnei priežiūrai;
  • Tvirtinimų komplektas.

 

Potinkinis WC rėmo komplektas 5 in 1 Grohefresh:

  • Potinkinis WC rėmas Rapid SL 3/6 l;
  • Tvirtinimo varžtai;
  • Fresh kvapų konteineris;
  • Garso izoliacija;
  • Chromo spalvos vandens nuleidimo mygtukas Skate Cosmopolitan 

  • Garantija: 5metai. 

 

 

Extraglaze®  - nauja keraminė glazūra, kurios dėka sumažinamas paviršiaus porų susidarymas, taip sukuriant keraminius paviršius lygesnius, ryškesnius ir lengvai plaunamus. Šia danga gaminiai dengiami gamybos ciklo metu dar prieš deginimo procesą. Todėl naujasis klozetų emalis tampa neatsiejama keramikos dalimi ir jaučiamas nuolatinis šios dangos poveikis. ExtraGlaze® apdoroti produktai yra atsparesni cheminėms medžiagoms, o dėl ypatingo glotnumo ir ryškumo jie yra apsaugoti nuo bakterijų ir kalkakmenio bei ilgiau išlieka švarūs.

Revoliucinė Swirlflush® skalavimo/nuleidimo sistema. Specialios sistemos formos dėka unitazų paviršiai tolygiai nuplaunami vandeniu, taip pat užtikrinamas puikus valymas ir geresnis drenavimas, bei sumažinamas triukšmas. Konstrukcijoje nėra paslėptų ar sunkiai pasiekiamų dalių (klozetai su Swirlflush® dar kitaip vadinami, bebriauniai, berėmiai), todėl įprastinės valymo procedūros tampa dar paprastesnės.

O sujungus tai kartu su Extraglaze® danga užtikrinama tobula unitazų higiena su minimaliomis pastangomis.

GSI keramika pristato naują sėdynę ir dangtį su novatoriška montavimo sistema. Naujoji Quick Release sistema išsiskiria savo paprastumu, tiesiog patraukite dangtį ir sėdynę panaudodami pakankamą jėgą, kad ją ištrauktumėte. Taip pasieksite ir išvalysite iš pažiūros atrodytų sunkiai prieinamas vietas ir galėsite užtikrinti higieną.

Soft close, švelnaus uždarymo sistema lėtina sėdynę ir dangtį, kad lėtai užsidarytų. Tai padeda išvengti atsitiktinio kritimo ir grubaus sėdynės bei dangčio uždarymo, taip užkertant kelią pažeidimams.

O derinant lengvo nuėmimo ir minkšto / lėto uždarymo sistemas, GSI sėdynė ir dangtis pasiekia aukščiausią komforto ir efektyvumo lygį.

 

Naujausia SwirlFlush Technologija: