Pirkimo instrukcija

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pirkti šiais būdais:

  • Užsisakyti telefonu.
    Išsirinkite prekes mūsų kataloge, skambinkite nurodytu telefonu ir padiktuokite pasirinktas prekes. Užsakymas bus patvirtintas, užsakymą priėmusiam asmeniui reikės nurodyti vardą, pavardę, tel. numerį ir pristatymo adresą. Prekės bus pristatytos kortelėse numatytais terminais. Už perkamas prekes gali būti paprašyta sumokėti 30 proc. vertės avansą, už prekes kurių neturime vietoje.
  • Užsisakyti el. paštu.
    Atsiųskite laišką nurodytu el. paštu su nuorodomis į pasirinktas prekes, nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį, pristatymo adresą. Už perkamas prekes gali būti paprašyta sumokėti 30 proc. vertės avansą, už prekes kurių neturime vietoje.
  • Užsisakyti elektroninėje parduotuvėje (5 užsakymo žingsniai):

1. Registracija
Perkant mūsų e-parduotuvėje galite būti užsiregistravęs pirkėjas arba pirkti be registracijos. Tai galite padaryti spausdami mygtuką Perku el. parduotuvėje pirmą kartą, esantį dešinėje tinklapio pusėje ir užpildydami visus privalomus laukus (pažymėti žvaigždute). Visa informacija, pateikta registracijos metu, bus naudojama prekių pristatymo bei susisiekimo su jumis atvejais. Jeigu teisingai užpildėte visus reikiamus laukus, paspaudę „TOLIAU“, naujai atidarytame puslapyje turėtumėte matyti užrašą – "TĘSTI APSIPIRKIMĄ"

2. Krepšelio rinkimas
Norimą pirkti prekę galite įsidėti į užsakymų krepšelį įėję į prekės kortelę (aprašymą) ir paspaudę mygtuką „PIRKTI“. Jeigu iki galo neapsisprendėte dėl visų prekių, galite išsaugoti esamą prekių krepšelį ir jį pakeisti įėję i „KEISTI UŽSAKYMO PREKES“ (mygtukas kairėjee). Prekių kiekių keitimas arba šalinimas iš krepšelio taip pat vykdomas skiltyje „KEISTI UŽSAKYMO PREKES“.

3. Užsakymas
Pabaigę rinkti krepšelį, spauskite mygtuką „PIRKTI“. Naujai atidarytame lange galėsite dar kartą pamatyti pirkinių sąrašą. Patvirtinkite arba patikslinkite kontaktinę informaciją ir pristatymo adresą (automatiškai rodomi registracijos metu pateikti duomenys). Pasirinkite norimą apmokėjimo būdą.
Galite mokėti per Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą ar grynais pinigais mūsų salone (arba kurjeriui pristačius prekes (taikomas +6 Eur mokestis)). Taip pat galite atsiskaityti pavedimu.
Jeigu mokate internetu, atsidariusiame lange belieka paspausti „Toliau“ ir užbaigti mokėjimą e-bankininkystėje. Jeigu nusprendėte mokėti grynais ar pavedimu, spauskite „TOLIAU" ir gausite visą reikiamą informaciją į savo el. paštą.

4. Patvirtinimas
Kai mūsų parduotuvės darbuotojai patvirtins Jūsų užsakymą, el. paštu gausite patvirtinimą, kad prekės užsakytos. Jeigu esate prisiregistravęs vartotojas, savo užsakymo istorija matysite skiltyje "MANO DUOMENYS" - "MANO UŽSAKYMAI".

5. Pristatymas
Dieną prieš prekių atvežimą mes susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl pristatymo laiko. Pristatymas yra vykdomas iki vietos, kur gali privažiuoti automobilis. Tačiau vairuotojas gali paprašyti užmokesčio už prekių užnešimą (priklausomai nuo prekės dydžio bei aukšto, kuriame jūs gyvenate). Jeigu pažymėjote atsiiėmimą salone, mes informuosime telefonu arba paštu, apie paruoštą užsakymą adresu: Ukmergės g. 283B, Vilnius.