Prekių pristatymas ir atsiskaitymas

Jums nereiks vargti ir rūpintis dėl prekių atvežimo į Jūsų namus!

Pristatymas

Daugelį prekių pristatysime greitąją kurjeriu tarnybą vos už 7 eur. visoje Lietuvoje. Perkant iki 30 Eur pristatymas Jums kainos 4 Eur. Perkant už daugiau kaip 400 Eur pristatymas Jūsų nurodytu adresu - NEMOKAMAS. Nemokamas pristatymas galioja tik perkant internetu. Taip pat gabenant sunkias prekes nemokamas pristatymas yra be užnešimo, užnešimo paslauga užsakoma atskirai.  
Pristatymo kaina su užnešimu 18 Eur. (išskyrus akmens masės vonias).


Gabaritinėms, sunkioms prekėms pristatymo kaštai kainuoja daugiau priklausomai nuo Jūsų užsakymo ir pristatymo adreso, todėl Jūsų gali būti paprašyta susimokėti už transportą.
Jeigu darbo valandomis būnate darbe, rekomenduojame nurodyti darbovietės adresą arba patikslinti pristatymo laiką komentaruose. Prekių pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai (kreiptis dėl pristatymo: info@viskasvoniai.lt)

NEMOKAMAI prekes galima atsiimti VILNIUJE, Ukmergės g. 283B.
Prieš pasirašydami kurjeriui apie gautą prekę, ją išpakuokite ir patikrinkite ar nėra pažeidimų! Pastebėją pažeidimą, siuntos nepriimkite. Jums pasirašius vaštaraštį ir priėmus prekę, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.
 

Atsiskaitymas
Už prekes galite atsiskaityti:
- grynaisiais kurjeriui (už papildomą 5 eur. mokestį);
- iš anksto padarius bankinį pavedimą;
- per tiesioginę bankininkystės sistemą;
- grynaisiais pinigais mūsų salone (kortele neaptarnaujame).

Jeigu prekės terminas yra ilgas (4-5 savaitės), ir Jūs pasirenkate atsiskaitymą grynais salone ar kurjeriams, gali būti paprašyta sumokėti 30% avansą.

Iškilus klausimams ar norėdami detalesnės informacijos teiraukitės  telefonu +3706 595 303 arba rašykite el. paštu info@viskasvoniai.lt.