Информируем, что на данном веб сайте используются файлы cookie. Нажав на кнопку "Понимаю" или продолжив использование данного сайта, вы подтверждаете свое согласие. В любой момент можете отменить свое согласие, путем изменения настроек интернет-браузера или удаления записанных cookies. Ознакомьтесь с политикой конфиденциальности.

Политика конфиденциальности Понимаю

Подвесной унитаз Eden No Rim Galassia и инсталляция Tece 4in1 Base комплект (хром)

Код товара: 7212+7220+9400006
-38 %
327,00 € старая цена 525,00 €
Термин доставки: 3 - 5 дней Гарантия: 5 лет

Описание


Подвесной унитаз Eden No Rim Galassia и инсталляция Tece 4in1 Base комплект (хром)

В комплект входит:

  • Galassia подвесной унитаз Eden 53 cm;
  • Крышка подвесного унитаза Soft Close;
  • Tece инсталляция с крепежными элементами;
  • Tece клавиша слива Base (блестящий хром).

Гарантия на инсталляцию: 10 лет.
Гарантия на унитаз: 5 лет. 

Galassia SPA susikurė 1980-iais metais Corchiano (VT) High Tuscia žemėse, kuri nuo VI amžiaus yra keramikos gamybos gimtinė. Galassia išsaugo gamybos tradicijas ir stabiliai auga ne tik pagal apyvartą, bet ir yra plačiai pripažinta dėl savo profesionalumo ir gaminių dizaino galimybių. Galassia savo produkciją tiekia į įvairias pasaulio šalis bei bendradarbiauja su užsienio dizaineriais, specialistais, kurie sustiprina jų dizaino tendencijas, gamybos technologijas ir leidžia tapti vienai iš lyderiaujančių įmonių tarptautiniu mastu.

Tece tai gerai žinomas vokiškas potinkinių sistemų, vandens nuleidimo ir surinkimo sistemų gamintojas. Tece suteikia ne tik garantijas savo produkcijai, bet ir greitai reaguoja į serviso ar sistemų sureguliavimo klausimus. Tece vidaus inžinerinėms sistemoms siūlo išties platų asortimentą ir įvairius novatoriškus sprendimus.