Pakabinamas vonios spintelė su praustuvu Blu MENSA

Prekės kodas: Spintelė po praustuvu Mensa
-15 %
nuo 293,25 € sena kaina 345,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 savaitės Garantija: 5 metai

Atributai

  • Spintelės plotis: 90 cm, 60 cm, 120 cm
  • Spintelės gylis: 46 cm

Aprašymas


Spintelė su praustuvu Blu MENSA   

Spalva: Coconut white (Balta matinė).

Kolekcijos Mensa dizainas itin modernus su nuožulnia apatine dalimi ir integruotomis rankenomis. Spalva: dažyta balta matinė.

Baldai pagaminti iš atsparios drėgmei drožlių plokštės, o durelės iš atsparaus drėgmei MDF. Gaminant naudojama Blum furnitūra, tad visos durelės ir stalčiai užsidaro švelniai ir lėtai.

Praustuvo spintelė turi vieną pilnai išsitraukiantį stalčių.

Spintelės atvyksta surinktos.

Komplektuojama su praustuvu Mensa.

Baldų kompektas puikiai dera su pagridinėje nuotraukoje matomu veidrodžiu Blu Mondo Plius ir akriline vonia Blu Viola.


Blü - ilgametes tradicijas puoselėjančių gamintojų ženklas. Kartu kuria jaukų ir harmoningą vonios kambarį, kuriame prasideda kiekvieno mūsų diena. Atsakingai ir tikslingai formuodami asortimentą, Blu gali garantuoti, kad kiekvienas atskiras vonios kambario elementas, jo linijos ir formos derės vienoje erdvėje.

Blü vardas siejamas su pagrindiniais kliento lūkesčiais – ilgaamžiškumu, patikimumu ir išskirtiniu servisu. Džiaugiamės, galėdami savo pirkėjams pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios kambario baldus ir veidrodžius, lieto marmuro praustuvus, dušo padėklus ir vonias, taip pat akrilines vonias bei įvairius aksesuarus vonioms ir praustuvams. Mūsų produkcijoje rasite šiuolaikines naujoves - SGG Miralite sidabru dengtus vonios veidrodžių stiklus, IP 44 LED apšvietimą, lieto marmuro paviršiaus atsparumą padidinančia Evermite technologiją, drėgmei atsparias baldų plokštes, Blum, Häfele gamintojų baldinę furnitūrą, ir kt. Visi Blü produktai atitinka Europos Sąjungos ir JAV higienos bei kokybės normas, CE ir TÜV reikalavimus. Siekiant sumažinti galimą žalą aplinkai, gamyboje diegiamos pažangios gamybos technologijos, ypatingai daug dėmesio skiriama gaminių perdirbimui, antriniam panaudojimui ir žinoma, žmonių saugumui.