Spintelė su praustuvu ir su veidrodžiu Blu MASSA 45, balta, AKCIJA

Prekės kodas: Massa-isp
-45 %
80,11 € sena kaina 145,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 2 dienas Garantija: 2 metai

Atributai

  • Spintelės plotis: 52 cm, 48 cm
  • Spintelės gylis: 32 cm, 34 cm

Aprašymas


Spintelė su praustuvu ir su veidrodžiu Blu MASSA

Spintelė atvyksta jau surinkta (1 pakuotė).
Spalva: dažyta balta.

Vonios baldų kolekcijos Massa komplektą sudaro pakabinama praustuvo spintelė, keramikinis praustuvas ir veidrodis. Massa praustuvo spintelė nedidelė, tad puikiai tiks mažuose vonios kambariuose.

 

Blü - ilgametes tradicijas puoselėjančių gamintojų ženklas. Kartu kuria jaukų ir harmoningą vonios kambarį, kuriame prasideda kiekvieno mūsų diena. Atsakingai ir tikslingai formuodami asortimentą, Blu gali garantuoti, kad kiekvienas atskiras vonios kambario elementas, jo linijos ir formos derės vienoje erdvėje.

Blü vardas siejamas su pagrindiniais kliento lūkesčiais – ilgaamžiškumu, patikimumu ir išskirtiniu servisu. Džiaugiamės, galėdami savo pirkėjams pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios kambario baldus ir veidrodžius, lieto marmuro praustuvus, dušo padėklus ir vonias, taip pat akrilines vonias bei įvairius aksesuarus vonioms ir praustuvams. Mūsų produkcijoje rasite šiuolaikines naujoves - SGG Miralite sidabru dengtus vonios veidrodžių stiklus, IP 44 LED apšvietimą, lieto marmuro paviršiaus atsparumą padidinančia Evermite technologiją, drėgmei atsparias baldų plokštes, Blum, Häfele gamintojų baldinę furnitūrą, ir kt. Visi Blü produktai atitinka Europos Sąjungos ir JAV higienos bei kokybės normas, CE ir TÜV reikalavimus. Siekiant sumažinti galimą žalą aplinkai, gamyboje diegiamos pažangios gamybos technologijos, ypatingai daug dėmesio skiriama gaminių perdirbimui, antriniam panaudojimui ir žinoma, žmonių saugumui.