Prekių katalogas

4 priežastys, kodėl vonios kambaryje reikėtų turėti veidrodį su LED apšvietimu

 • 4 priežastys, kodėl vonios kambaryje reikėtų turėti veidrodį su LED apšvietimu

  Turbūt nesuklysime sakydami, kad vonios kambarį būtų sunku įsivaizduoti be veidrodžio, nesvarbu, ar kalbėsime apie namų, ofisą ar kitą erdvę, skirtą asmeninei higienai.

  Tapęs neatsiejamu vonios kambario atributu, veidrodis ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją – atspindėti žiūrinčiojo į jį atvaizdą, bet kartu jis vizualiai išplečia vonios kambario erdvę, suteikia visai aplinkai estetikos, stilingumo ir elegancijos.

  Nenuostabu, kad tobulėjant technologijoms, rinką vis labiau užkariauja ir visai pelnytai populiarėja veidrodžiai su apšvietimu. Šiame straipsnyje aptarsime šių veidrodžių išskirtinumą, savybes ir naudojimosi privalumus.

  Papildomas šviesos šaltinis

  Šviesa mūsų gyvenime labai svarbi. Gyvendami ten, kur natūralios saulės šviesos dažnai trūksta, norime daugiau jos įsileisti į savo namus ir į savo kasdienybę. O tam gali puikiausiai pasitarnauti veidrodis su LED apšvietimu! Pirma, toks veidrodis vonios kambariui suteikia jaukumo ir intymumo. Antra, jis labai patogus tamsiuoju paros metu, kai nesinori, kad naktį į akis pliekstų ryški ir akinanti standartinio šviestuvo šviesa. Trečia, veidrodis su LED apšvietimu rytais gali pasitarnauti kaip puiki iš miegų išbudinanti priemonė. Ketvirta, LED apšvietimas gali būti ir romantišką aplinką sukuriantis šviesos šaltinis, ir atvirkščiai, suteikti papildomą apšvietimą, kai norisi įdėmiau apžiūrėti savo veidą ar kūną. Penkta, veidrodis su LED apšvietimu yra nepakeičiamas darantis kasdieninį ar šventinį makiažą, nes jame daug aiškiau ir ryškiau matote savo atvaizdą.

  Stilius ir elegancija

  Visi, kas nors kartą vonios kambario interjere yra matę veidrodžius su LED apšvietimu, tikrai pritars, kad jie atrodo itin stilingai ir elegantiškai. Juose puikiai dera modernumas ir prabangi klasika, todėl veidrodis su LED apšvietimu papuoš tiek šiuolaikiško interjero vonios kambarį, tiek minimalistinę vonios erdvę, kurioje jis greičiausiai bus ryškiausiu akcentu.

  Papildomai apšviestas LED veidrodis sukurs dar didesnės erdvės pojūtį ir vonios kambarį išties pavers malonia mažų kasdieninių ritualų oaze.

  Itin kokybiškas atspindys

  Veidrodžiai su LED apšvietimu gaminami iš specialaus stiklo – būtent todėl atspindžio kokybė yra ženkliai aukštesnė, o ant veido nekrenta šešėlis. Toks itin tikslus ir ryškus atspindys gali puikiai pasitarnauti atliekant veido procedūras, pavyzdžiui, antakių pešiojimą, barzdos skutimą, makiažą ir pan.

  Ir gražu, ir taupu!

  Jau minėjome, kad veidrodis su LED apšvietimu tarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis, tačiau tai tikrai nėra susiję su papildomais kaštais, nes tokie veidrodžiai, kad ir kaip neįtikimai tai skambėtų, yra netgi labai ekonomiški. LED lemputės suvartoja labai nedaug elektros energijos, keisti jas reikia itin retai ir dėl itin mažo išskiriamos šilumos kiekio jas drąsiai galima vadinti ekologiškomis.

  Gausus pasirinkimas

  Veidrodžiai su LED apšvietimu gali būti ir skirtingų dydžių, ir įvairiausių formų – tai tik dar kartą patvirtina faktą, kad šiuos veidrodžius galima kabinti bet kokio dydžio ar stiliaus vonios kambaryje. Kai kurie veidrodžių modeliai gali būti su specialiais rėmeliais ar lentynėlėmis kosmetikai, o patys moderniausi – net turėti papildomas funkcijas, tokias kaip apsaugą nuo rasojimo ar bekontaktį jungiklį ant veidrodžio.

  Papildoma apsauga prieš pelėsį

  Drėgmė vonioje dažnai gali sukelti daug bėdų, iš kurių viena – veidrodyje „augantys“ pelėsiai, kurie gadina ir bendrą vonios kambario vaizdą. LED veidrodžiuose yra įrengta apsaugos nuo rasojimo funkcija, kuri paprasčiausiai neleidžia kauptis drėgmei aplink veidrodį ir taip visiškai sumažina pelėsio atsiradimo galimybę.

  Puiki atsinaujinimo galimybė

  Jei dabar naujai neįrenginėjate vonios kambario, garantuojame, kad jame tik pakeitę įprastą veidrodį į veidrodį su LED apšvietimu, turėsite visiškai kitokį vaizdą ir, svarbiausia, pojūtį, kuris džiugins ir akį, ir širdį. Vos vienas naujas daiktas vonios kambaryje pakeis jį iš pagrindų.

  Jei savo vonios kambaryje ieškote modernių sprendimų, tikrai turėtumėte bent pasidomėti veidrodžiais su LED apšvietimu, nes tai būtų ilgalaikė investicija į jūsų interjero dizainą.