Prekių katalogas

Vonios senjorams ir neįgaliesiems

 • Ribotas judėjimas dėl ligos ar senatvės apsunkina kasdienę asmeninę higieną, priežiūrą. Šiuo metu rinkoje galima rasti puikių sprendimų kasdieninėms vonios procedūroms, higienai, kuriuos naudoja vyresnio amžiaus ar riboto judėjimo žmonės. Dėl to jie gali būti labiau savarankiški ir nepriklausomi. Būtent POLIMAT siūloma akrilinė vonia su atidaromomis durimis senyvo amžiaus žmonėms arba žmonėms su judėjimo negalia gali būti vienas šios problemos sprendimų!


  Čia rasite tinkamus pasiūlymus ir galėsite įsigyti specialias vonias patraukliomis kainomis! Juk vonia žmonėms su negalia – patogumas ir komfortas kasdienės priežiūros metu, didesnis savarankiškumas ir galimybė išlaikyti privatumą – dažniausiai vyresnio amžiaus ir fizinę negalią turinčių žmonių siekiai.


  Senjorai, kurie ne visada susidoroja su kasdiene veikla, tokia kaip maisto gaminimas ar valymas, nori bent savo higiena pasirūpinti be papildomos pagalbos. Nors jie žinoma gali naudoti žemus dušo padėklus ir pasirinkti kasdieniai higienai dušą, bet kai kurie žmonės tiesiog svajoja apie patogią vonią ir jos teikiamus malonumus. Tad tokiems atvejams čia rasite puikų sprendimą: atidaroma vonia su durelėmis – funkcionali, saugi už prieinama kainą, kurią siūlo aukštos kokybės gaminius gaminanti Polimat įmonė įsikūrusi Lenkijoje.


  Polimat siūlomose voniose senjorams ir neįgaliesiems naudojami patogumai, kurie sveikų žmonių požiūriu gali atrodyti nereikšmingi, tačiau įsiklausant į senjorų ir jų globėjų poreikius, atitinkantys išrankiausių vartotojų poreikius ir lūkesčius. Vonioje su durelėmis yra:

  • plačios, sandarios ir kokybiškos durys kuriu dėka daug lengviau įlipti ir išlipti iš vonios, leidžiant pagyvenusiems žmonėms ar riboto judesio neįgaliesiems atlikti tai savarankiškai. Dėl optimalaus pločio atsidarančios durys leidžia laisvai praeiti.
  • žemas slenkstis kuris leidžia patekti į vidų neatliekant sudėtingų ir dažnai rizikingų senjorų sveikatai judesių.
  • Patogi, nuimama sėdynė, kuri suteikia papildomo saugumo naudojantis vonia
  • lygus dugnas. Tokio tipo vonios dažnai įrengiamos ne tik privačiuose namuose, butuose, bet ir medicinos įstaigose.


  Siūlomos vonios su durelėmis yra visiškai sandarios, todėl nėra baimės užlieti vonios kambarį.


  Vonia neįgaliesiems ir senjorams pagaminta iš 100% akrilo. Akrilas yra lengvai valoma turinti lygią ir malonią struktūrą, todėl maudytis dar maloniau. Akrilas yra lengvas, todėl šias vonias nebus sunku sumontuoti. Papildomas akrilinės vonios su durelėmis privalumas yra tai, kad ši medžiaga greitai įšyla ir palaiko temperatūrą, todėl galima ilgai džiaugtis teikiamais vonios malonumais ir tai yra ekonomiška. Vonios iš sanitarinio akrilo tampa vis populiaresnės ne tik dėl savo funkcionalumo, bet ir dėl estetinės išvaizdos, leidžiančios puikiai derėti prie vonios kambario interjero.


  Kaip padaryti, kad senjorams būtų dar lengviau naudotis maudymosi zona? Norint užtikrinti saugumą ir komfortą vonioje vyresnio amžiaus ir neįgaliems žmonėms, verta pagalvoti apie papildomų patogumų įrengimą, tokių kaip rankenos ir turėklai, juos galite įsigyti taip pat už prieinamą kainą. Prie vonios sumontuota rankena leidžia patogiai patekti į vonią ir iš jos išeiti pro duris. Taip pat verta išsirinkti tinkamo dydžio vonią. Ji turėtų būti parinkta atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir negalios tipą, tačiau taip pat būtina atsižvelgti ir į turimą erdvę vonios kambaryje. Kodėl verta pirkti Polimat gamintojo siūlomą vonią su durelėmis? Pasirinkę Polimat vonią su durelėmis, skirtą senjorams ir žmonėms su negalia, galite būti tikri, kad tiek medžiaga, tiek apdirbimas yra aukščiausios kokybės. Kiekvienas gaminys sukurtas kruopščiai apgalvojant dizainą, funkcionalumą, patogumą, o vėliau pagamintas atsižvelgiant į smulkiausias detales.

  Skaityti daugiau