Prekių katalogas

Viskas, ką reikia žinoti renkantis vonią: nuo dydžio iki priežiūros gudrybių

Vonios kambario įrengimas yra ne tik būtina kasdieninio komforto dalis, bet ir puiki galimybė atspindėti asmeninį stilių ir gyvenimo būdą.

Kaip pasirinkti idealią virštinkinę dušo sistemą vonios kambariui?

Jei jūsų artimiausiuose planuose – naujo vonios kambario įrengimas ar dabartinio renovacija, pirmasis dalykas, apie kurį jums reikėtų pagalvoti – kokią dušo sistemą pasirinksite.

Veidrodžių magija vonioje: kaip pasirinkti tobulą atspindį

Vonia yra privati erdvė, kurioje turėtume jaustis nesuvaržyti, kai atsipalaidavę ruošiamės miegui ar, kai tik išlipę iš lovos, žengiame į naują dieną.

Suderinamas komfortas ir stilius: potinkinės dušo sistemos privalumai

Kasdieniniame gyvenime dažnai nutinka taip, kad vienu metu norisi labai skirtingų dalykų: maksimalaus komforto ir prabangos, mielo jaukumo ir elegancijos, paprasto naudojimosi ir kuo daugiau funkcijų. 

Pakabinamas klozetas: šiuolaikiškas sprendimas jūsų vonios kambariui

Šiais laikais vonios santechnikos pasirinkimas – platesnis už platų! Net jei kalbėsime apie tokią siaurą temą, kaip klozetai, juos renkantis tikrai teks paprakaituoti, nebent jau esate tvirtai apsisprendę, kad tikrai norite ne pristatomo ir ne pastatomo, o būtinai – pakabinamo (kuris, beje, dar gali būti ir išmanus)!

Kas yra higieniniai dušeliai?

Nesvarbu, ar kalbėsime apie namus, ar apie darbines erdves, šiuolaikinis vonios kambarys sunkiai įsivaizduojamas be jame įrengto higieninio dušelio.