Prekių katalogas

Veidrodžių magija vonioje: kaip pasirinkti tobulą atspindį

 • Veidrodžių magija vonioje: kaip pasirinkti tobulą atspindį

  Vonia yra privati erdvė, kurioje turėtume jaustis nesuvaržyti, kai atsipalaidavę ruošiamės miegui ar, kai tik išlipę iš lovos, žengiame į naują dieną.

  Vonioje bendraujame patys su savimi, tad labai svarbu, kad vienas iš svarbiausių vonios atributų – veidrodis – rodytų kuo aiškesnį mūsų pačių atvaizdą.

  Kiek ir kokių veidrodžių kabinti vonios kambaryje – tai visiškai asmeninis pasirinkimas ir individualus sprendimas. Mažose voniose interjero dizaineriai pataria pakabinti vieną didelį veidrodį arba kelis mažesnius, nes kuo daugiau veidrodinių paviršių, tuo daugiau šviesos jie atspindi ir tuo erdvesnė atrodo patalpa.

   

  Voniose  gana įprasta kabinti vonios veidrodžius su lentynėle, kurie yra ir patogūs, ir suteikia funkcionalumo. Šiuolaikiniai vonios veidrodžiai gali turėti ir savo apšvietimą, kuris dar labiau išryškina atvaizdą ir itin palengvina prieš veidrodį atliekamas grožio procedūras.

  Veidrodis - praktiškas ir stilingas vonios kambario aksesuaras

  Veidrodis vonioje yra ne tik funkcionalus aksesuaras, bet ir svarbi estetinė interjero detalė, suteikianti vonios kambariui savitumo, elegancijos ir stiliaus akcentą.

  Elektroninė parduotuvė viskasvoniai.lt gali pasiūlyti modernaus dizaino, itin stilingus vonios veidrodžius. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines veidrodžių savybes ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis veidrodį voniai.

  Modelių įvairovė – kiekvienam skoniui

  Šiandien veidrodžių pasiūla itin plati, tad kiekvienas tikrai ras tokį, kuris padės optimaliai išnaudoti vonios kambario plotą ir atitiks individualų stiliaus pajautimą: galima įsigyti prabangų ir elegantišką, švelniai romantišką, neįprastos formos ar visiškai asketišką veidrodį. Svarbu, kad jis tiktų ir patiktų būtent jums.

  Trys viename: funkcionalumas, praktiškumas ir estetika

  Vonioje pakabinti veidrodžiai padeda sukurti erdvės iliuziją, vizualiai padidina vonios kambario plotą, suteikia visai patalpai šviesumo ir stilingumo.

  Vonios veidrodis tarnauja ir kaip svarbi interjero detalė, papildanti vonios kambario dizainą. Priklausomai nuo veidrodžio modelio ir dydžio, jis gali būti naudojamas kaip stilingas vonios kambario akcentas arba kaip pagrindinis fokuso taškas.

  Tinkamo dydžio ir tinkamoje vietoje pakabinti veidrodžiai suteikia galimybę gerai apžiūrėti save, skatina geriau pažinti, mokytis priimti ir mylėti savo paties kūną.

  Veidrodžių savybės

  Vonios veidrodžius būtų galima grupuoti pagal įvairius kriterijus: dydį, formą, papildomą apšvietimą, montavimo galimybes. Nors veidrodžių forma neįtakoja paties veidrodžio funkcionalumo, ji  gana svarbi bendram vonios interjerui.

  Kvadratiniai ir stačiakampiai veidrodžiai paprastai dera prie bet kurio dizaino; jie suteikia vonios patalpai aiškias proporcijas, tad itin tinka minimalistiniuose interjeruose, kur siekiama išlaikyti linijų vientisumą ir taisyklingas formas.

  Apskriti ar ovalūs veidrodžiai padeda optimaliau išnaudoti vonios sienų plotą, jie geriau žiūrisi laisvo stiliaus voniose, atlikdami ir dekoratyvinio elemento vaidmenį.

  Veidrodžiai su masyviais mediniais ar metaliniais rėmais labiausiai tiks erdviame, klasikinio stiliaus vonios kambaryje.

  Neįprastos, nestandartinės formos figūriniai veidrodžiai paprastai yra gaminami pagal individualų užsakymą, siekiant juos maksimaliai priderinti prie konkretaus interjero.

  Dabar ypač populiarūs veidrodžiai su integruotu LED apšvietimu – jie ne tik moderniai atrodo ir papuošia vonios kambarį, bet kartu tarsi sukuria visiškai atskirą zoną ir suteikia visai voniai jaukumo.

  Šiuolaikiniai veidrodžiai voniai gaminami iš smūgiams ir mechaniniams pažeidimams atsparių medžiagų, jų paviršiaus blizgesys ir spalva su laiku nekinta, tad kartą įsigytas veidrodis tarnaus tikrai ilgai.

  Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant veidrodį voniai?

  Renkantis veidrodį, reikėtų atsižvelgti į keletą dalykų:

  • bendrą vonios kambario interjerą, nes tiek veidrodžio dydis, tiek jo forma (ar rėmas) ar spalva, bus derinami prie vonios kambaryje esančių baldų, sienų ar grindų plytelių spalvų
  • vonios kambario lubų aukštį, sienų plotą ir tai, kokio ūgio žmonės naudosis veidrodžiu
  • kriauklės ir veidrodžio proporcijas. Interjero dizaineriai sako, kad veidrodis neturėtų būti mažesnis už kriauklę ar užimti visą sienos plotą. Iš visų pusių rekomenduojama palikti bent po 3-5 cm tarpą, o optimalus aukštis nuo kriauklės yra apie 40 centimetrų.

  Vonios veidrodis yra svarbus vonios kambario aksesuaras, suteikiantis jam ir praktinę, ir estetinę vertę. Apsilankykite el.parduotuvėje viskasvoniai.lt ir atraskite jūsų voniai tobulai tinkantį veidrodį!