Prekių katalogas

Nestandartiniai sprendimai

 • Masažinės dušo sienelės leidžia sutaupyti ir laiko montuojant vandens masažo įrangą dušo kabinoje, ir pirkėjo pinigus - juk atskirai perkamas potinkinis termostatinis maišytuvas, vandens masažo purkštukai, potinkinė dušo sistema ir rankinis dušelis dušo kabinai bus kur kas brangesni, nei gamykliškai sukomplektuota masažinė dušo sienelė. Čia rasite ir puikius sprendimus renovuojant vonios kambarius.

  942 
  1571  Sutaupykite 629 
  1381.12 
  1664  Sutaupykite 282.88 
  1011.20 
  1264  Sutaupykite 252.80 
  950.35 
  1145  Sutaupykite 194.65 
  2448.50 
  2950  Sutaupykite 501.50 
 • Hidromasažinės dušo sienelės, dažniau vadinamos tiesiog kaip masažinės dušo panelės, ne tik leidžia sutaupyti laiko montuojant vandens masažo įrangą dušo kabinoje - nes nereikia vedžioti vamzdžių, įrenginėti potinkinę masažo sistemą, taupo pirkėjo pinigus - juk atskirai perkamas potinkinis termostatinis maišytuvas, vandens masažo purkštukai, potinkinė dušo sistema ir rankinis dušelis dušo kabinai bus kur kas brangesni, nei gamykliškai sukomplektuota masažinė dušo sienelė.

  Taip pat masažo paneliai gelbsti ir tokioje situacijoje, kai vietoj įrengtos dušo kabinos norima įsirengti masažinę dušo kabiną. Tokiu atveju nereikia išmontuoti pačios dušo kabinos, užtenka tik turimo vandens maišytuvo vietoje pajungti išsirinktą masažinę dušo sienelę. Masažinio dušo panelio įrengimui sugaišite vos kelias valandas ar net mažiau ir iš karto galėsite mėgautis vandens masažo teikiamais malonumais.

  Masažinės panelės dušui gaminamos iš akrilo, aliuminio, nerūdijančio plieno bei kitų medžiagų, jų asortimente galima rasti sienines ir kabinamas į kampą dušo sieneles, su ar be sėdimos vietos, todėl jas lengva pritaikyti prie bet kurio vonios interjero ir pirkėjo poreikio. Taip pat svarbu ir tai, kad gaminami skirtingos komplektacijos masažiniai dušo paneliai - su termostatiniais maišytuvais ir be jų, su skirtingais vandens masažo purkštukais, su lietaus dušais ir be jų, dėl šios priežasties masažinę dušo sienelę kiekvienas gali išsirinkti pagal savo kišenę.
   

  Skaityti daugiau