Prekių katalogas

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • 1. Kur galima pamatyti mūsų prekes "gyvai"?

  www.ViskasVoniai.lt yra internetinė parduotuvė.
  Kai kurias prekes ir prekių ekspozicijas galima pamatyti ViskasVoniai salone, tačiau mūsų siūlomas prekių asortimentas internetinėje svetainėje yra didesnis ir apsipirkimas greitesnis ir patogesnis*.
  Jeigu norite profesionalios konsultacijos gyvai, vonios kambario sudėliojimo ir papildomų paslaugų - atvykite tiesiai į saloną: Ukmergės g. 283B, Vilnius
  *Internetinė kaina gali skirtis nuo kainos salone.

  2. Kokie galimi atsiskaitymo būdai už prekes?

  a) Galite mokėti per Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą;
  b) Galite atsiskaityti grynais atsimėmimo punkte;
  c) Taip pat galite atsiskaityti pavedimu, pagal suformuotą sąskaitą.

  3. Per kiek laiko pristatome prekes?

  Mūsų internetinėje parduotuvėje prekės pristatymo terminas yra nurodomas kiekvienai prekei atskirai. Jį galite pamatyti atsivertę prekės aprašymą. Pristatymo terminas nurodomas darbo dienomis arba savaitėmis. Gavę Jūsų užsakytą prekę, mes susisieksime su Jumis dėl tikslaus pristatymo laiko.

  4. Kaip užsisakyti prekes?

  www.ViskasVoniai.lt parduotuvėje prekes galima užsisakyti internetu, telefonu, el. paštu. Tikslų aprašymą, kaip reikia tai daryti, rasite paspaudę šią nuorodą: Pirkimo instrukcija.

  5. Kiek kainuoja pristatymas?

  Pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių nerija) kainuoja nuo 5 Eur. priklausomai nuo įsigijamo gaminio. Nemokamai prekes galite atsiimti mūsų prekių atsiėmimo punkte Ukmergės g. 283B, Vilnius, taip pat užsakius už daugiau nei 800 Eur prekes pristatysime nemokamai. Užsakius gabaritines, sunkias prekes (pzv.: akmens masės vonias, akrilines vonias, masažines vonias, stiklo gaminius ir kt) pristatymo kaina gali skirtis priklausomai nuo pristatymo adreso.