Prekių katalogas

Dušo sienelės (Walk in)

 • Atviros dušo kabinos yra praktiškas ir patrauklus pasirinkimas įvairaus dydžio vonios kambariams ir įvairaus amžiaus ir judėjimo poreikių žmonėms. Walk in dušo sienelės neturi jokių durų todėl patekimas į dušo zoną yra paprastesnis ir priežiūra atviros dušo kabinos yra lengvesnė. Tereikia įsigyti stiklo valytuvą – brauktuką ir po kiekvieno naudojimo juo nuvalyti vandens lašus nuo stiklo. Platus dušo sienelių dydžių pasirinkims.

  448 
  498  Sutaupykite 50 
  534.40  - 630.40 
  323  - 584 
  398.40  - 478.39 
  366.40  - 422.40 
  296  - 548 
  587.52  - 721.92 
  629.76  - 770.88 
  697.92  - 850.56 
  276.92  - 440.32 
  Dušo sienelė Radaway Modo New Gold II
  Kodas: Modo New Gold II
  391.68  - 669.12 
  415.68  - 731.52 
 • Dušo sienelė arba kitaip vadinama Walk-in dušo sienelė tai atvira, stiklo siena, kuri skiria dušo zoną nuo likusio vonios kambario. Walk in tipo dušo sienelės nėra apribotos durimis, taigi žmonės tiesiog įeina į dušo erdvę per atvirą sieną. Atviros dušo sienelės - modernus ir stilingas sprendimas vonios kambariui, suteikiantis atviro dizaino pojūtį.

  Walk-in dušo sienelės populiarios dėl jų universalumo, atviros erdvės jausmo ir galimybės pritaikyti įvairius dizaino elementus, atviros dušo sienelės gali būti nuo 5 mm iki net 10 mm stiklo storio bei gali būti pasirenkama iš kelių skirtingų stiklo spalvų. Dušo sienelės labai populiarios vidutinio dydžio ar erdviuose vonios kambariuose, jų dėka vonios kambaryje galima sukurti atskirą funkcionalią ir modernią dušo zoną. Tai taip Walk-in dušo kabinos gali būti naudingos žmonėms su judėjimo apribojimais dėl galimybės lengvai patekti į dušo zoną.

  Walk-in dušo sienelės gali būti įvairių formų ir dydžių, o jų stiklo skaidrumas suteikia lengvumo ir erdvinio pojūčio. Šios dušo sienelės gali būti montuojamos tiesiai ant grindų arba naudojamos kartu su dušo padėklais. Tai yra vienas iš moderniausių ir funkcionaliausių vonios kambario dizaino sprendimų.


  Walk-in dušo sienelės privalumai:

  • Universali forma: Tinkamos įvairioms vonios kambario formoms ir stiliams, nes jos gali būti pritaikytos skirtingoms erdvėms.
  • Atviras erdvės pojūtis: Sukuria atvirą dušo zoną, suteikiant patogumą ir erdvės pojūtį.
  • Lengvas priėjimas: Atvira struktūra palengvina įėjimą į dušą ir išėjimą iš dušo, ypač žmonėms su judėjimo apribojimais.
  • Stiklo skaidrumas: Didžioji dalis walk-in dušo sienelių yra pagamintos iš skaidraus stiklo, kuris suteikia modernų ir skaidrų vizualinį efektą.
  • Lengva priežiūra: Stiklo paviršius dažnai yra lengvai valomas, daugumos gamintojų dušo sienelių stiklai padengti AntiCalc, Easy Clean ar kita danga, kurios dėka vandens lašai lengviau nubėga nuo stiklo, taip palengvinant priežiūrą. O pasinaudojus papildomai stiklo valytuvu lengvai pašalinami ir likusių lašų likučiai.
  • Originalus dizainas: Galimybė pasirinkti skirtingus stiklo tipus, jų spalvas ar skirtingų spalvų rėmus suteikia galimybę tinkamai pritaikyti dušo sienelę jūsų vonios kambario dizainui.
  • Įvairios montavimo galimybės: Gali būti montuojamos tiesiai ant grindų arba naudojamos kartu su dušo padėklais, suteikiant įvairias dizaino galimybes. Taip pat gali būti skirtingi dušo sienelių tvirtinimo tipai, gali būti tvirtinama prie sienos kampiniu laikikliu, išilginiu laikikliu ar minimalistiniu laikikliu ar net tvirtinimas laikikliu prie lubų.
  • Minimalistinis dizainas: Walk-in dušo sienelės dažnai pasižymi paprastu ir minimalistiniu dizainu, suteikiančiu modernaus vonios kambario įspūdį. Taip pat tai laikui atsparus dizainas, lengvai pritaikomas įvairioms mados tendencijoms.
  Skaityti daugiau