Prekių katalogas

Masažinės vonios

 • Masažinės vonios puikus pasirinkimas norintiems patirti atpalaiduojantį masažą namuose. Hidromasažinių vonių pagalba galima pagerinti kraujotaką, mažinti stresą ir palengvinti įtempimus. Tad kiekvienas savo namuose gali įsirengti savo svajonių namų SPA. Svarbu pasirinkti tinkamą modelį, atsižvelgiant į j poreikius.

  Masažinės vonios sistemos gali būti kelių rūšių:

  • Masažinės vonios su oro masažo sistema: oro masažas vyksta dažniausiai per išilgai vonios dugno ar šonų esančius purkštukus. Integruotas oro kompresorius tiekia orą per purkštukus į vonioje esantį vandenį, sukurdamas burbuliukus, taip suteikdamas švelnų ir burbuliuojantį masažo efektą. Oro masažo poveikis dažnai yra švelnesnis, palyginti su vandens masažu efektu. Oro masažo sistemos yra mėgiamos dėl savo raminamojo ir gydomojo poveikio, oro burbuliai mažina įtempimą raumenyse ir suteikia malonų masažo efektą.
  • Masažinės vonios su vandens masažo sistema: Vandens masažas atliekamas strategiškai vonios šonuose išdėstytų purkštukų pagalba. Skirtingose vietose išdėstyti purkštukai užtikrina atskirų kūno vietų masažą. Vonioje integruotas vandens siurblys yra atsakingas už vandens cirkuliaciją purkštukais, vanduo įsiurbiamas, suaktyvinamas ir aukšto slėgio dėka išleidžiamas vandens srovėmis per purkštukus, taip sukuriant masažo efektą. Vandens srovės masažas padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir taip pat sumažinti raumenų įtampą.
  • Kombinuotos masažinės vonios su oro ir vandens masažo sistema: Tokiose voniose dažnai sujungiamos ir vandens, ir oro masažo srovės. Šiuo vandens ir oro masažo sistemų deriniu siekiama pasiūlyti visapusišką ir atpalaiduojančią maudymosi patirtį, tenkinant įvairius masažo intensyvumo poreikius.
  • Masažinės vonios su chromterapija: taip pat populiarus sprendimas, suteikiantis papildomą patirtį masažui. Chromoterapija naudoja spalvų šviesas, povandeninį apšvietimą siekiant teigiamo poveikio kūnui ir psichologinei sveikatai. Skirtingos spalvos gali būti siejamos su tam tikromis terapinėmis savybėmis, tokios kaip raminimas, energijos suteikimas ar skausmo mažinimas. Kai kurios masažinės vonios su chromoterapija gali turėti automatinius režimus, kurie derina masažą su tam tikromis spalvomis, siekiant suteikti harmoningą patirtį

  Visos masažinės vonios gali būti naudingos atpalaiduojant įtampą, gerinant kraujo apytaką ir skatinant bendrą gerovę, tačiau skirtingi žmonės gali turėti skirtingus poreikius ir nuostatas dėl to, koks masažo tipas jiems labiausiai tinka turi nuspręsti kiekvienas individualiai.
   

  Skaityti daugiau