Prekių katalogas

Apie mus

 • UAB "UTVT"- įmonė sėkmingai dirbanti nuo 2002 metų. Jau 20 metų mes užsimame mažmenine santechninės įrangos prekyba visoje Lietuvoje remiantis teisinga kainų politika, t.y visuomet pateiksime Jums teisingas gamintojo nurodytas prekių ar paslaugų kainas, bei siūlomą nuolaidų sistemą. Ilga įmonės darbo patirtis Lietuvos rinkoje ir patyrę įmonės darbuotojai sukuria visiems klientams draugišką terpę, kurioje kiekvienam pasiūloma tinkamiausia kokybiška prekė, supažindinama su santechnikos naujovėmis, suteikiama visa reikalinga informacija ir kvalifikuota konsultacija.

  Galime pasidžiaugti plačiu patikimų partnerių tinklu. Atstovajame “Blu”, “Ravak”, “Roth”, “Tece”, “Devo”, “Bossini”, “Palazzani”, “Tres”, “Victory Spa”, “Galassia”, “GSI”, “Balteco”, “Radaway”, “Brasta Glass”, “Prevex”, “Besco”, “Omnires”, “Bathco” ir kitus gerai žinomų gamintojų prekinius ženklus.

  Taigi UAB "UTVT" siūlomų prekių kokybė ir gausa leis Jums įsirengti savo svajonių būstą! Opaprastesniam ir greitesniam svajonių išsipildymui www.viskasvoniai.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti daugelį prekių neišėję iš namų už geriausią kainą!

  • Asortimentas

   Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų prekių arotimentą. Visos prekės yra kokybiškos, gerai Lietuvoje žinomų prekinių ženklų.

  • Kainos

   Jos privalo būti mažesnės nei rekomenduojamos gamintojų kainos. Taupydami jūsų laiką, prie kiekvienos prekės nurodome, kokia prekės kaina yra daugumoje parduotuvių ir kokia ji pas mus.

  • Minimali užsakymo suma - nėra

   Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais salone, grynaisiais kurjeriui arba iš anksto padarius pavedimą per elektroninę bankininkystę.

  • Patikimumas

   Garantuojame, kad jums pageidaujant, priimsime atgal prekę bei grąžinsime pinigus, jei neįvykdysime sąlygų, kurias skelbėme.

  • Kokybės garantijos

   Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems yra suteikiama garantija ir prekėms aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

  Prekių atsiėmimo punktą rasite: Ukmergės g. 283B, Vilnius

  Prekių atsiėmimo punktą rasite: Ukmergės g. 283B, Vilnius Šiuo adresu taip pat rasite saloną ViskasVoniai, kuriame galite apžiūrėti prekių ekspozicijas ir išsirinkti vonios kambario įrangą su profesionalais konsultantais, 
kurie netik papasakos apie produktus, bet ir padės sudėlioti vonios kambarį, bei patars kas yra patogu, bei atitiks Jūsų kambario dizainą.

  Dėkojame, kad perkate! ViskasVoniai.lt kolektyvas

  Kviečiame pasižvalgyti po mūsų salono vidų: