Prekių katalogas

Stiklinaitės

 • 39.20 
  49  Sutaupykite 9.80 
  26.40 
  33  Sutaupykite 6.60 
  75.20 
  94  Sutaupykite 18.80 
  34.40 
  43  Sutaupykite 8.60 
 • Vonios stiklinaitės

  Paprastai vonios kambario erdvė yra sąlyginai maža ir dažnai ribota daiktų pasidėjimo plotu, todėl svarbiausias dalykas kiekvienoje vonioje – maksimalus patogumas. Kad vonios kambarys būtų tvarkingas ir kad jame jaustumėtės išties komfortiškai ir patogiai, kiekvienas daiktas vonioje turi rasti savo vietą. Todėl net renkantis tokius vonios aksesuarus, kaip muilinės ar vonios stiklinės, būtina atsižvelgti į jų funkcionalumą ir praktinio naudojimo patogumą.

  Vonios stiklinaitės – tai itin praktiškas aksesuaras, suteikiantis patogumo kompaktiškoje vonios erdvėje ir kartu leidžiantis kurti estetišką vonios interjero aplinką.

  Elektroninės parduotuvės viskasvoniai.lt asortimente rasite žinomų pasaulinių gamintojų (Ravak, Omnires, Palazzani) vonios stiklinaites, kurias lengvai pritaikysite tiek itin modernaus, tiek klasikinio stiliaus vonios kambaryje.

  Populiariausios ir maksimaliai taupančios vietą vonios kambaryje yra sieninės stiklinės voniai, kurios gali būti montuojamos prie sienos, su laikikliais arba be jų. Vonios stiklinės su laikikliu užtikrina, kad indas visada turės savo vietą ir bus apsaugotas nuo atsitiktinio nukritimo ir sudužimo.

  Prie sienos tvirtinami vonios stiklinių laikikliai reikalauja specialaus montavimo ir tvirto apsisprendimo dėl pastovios vonios stiklinės vietos. Tad jei dar nesate galutinai apsisprendę, visada galite rinktis pastatomas vonios stiklinaites.

  Paprastai ant kriauklės paviršiaus pastatomos vonios stiklinės yra patogios dėl savo mobilumo, tačiau visada išlieka rizika, kad stiklinė gali nukristi ir sudužti. Todėl jei jau nusprendėte rinktis pastatomą vonios stiklinaitę, būtinai atkreipkite dėmesį, kad ji būtų pagaminta iš smūgiams atsparios medžiagos.

  Priklausomai nuo individualaus poreikio, galima rinktis viengubą arba dvigubą vonios stiklinę. Laikiklis su dvejomis vonios stiklinėmis patogus tuo, kad vienoje iš jų galima laikyti dantų šepetėlius ir pastą, o kitą naudoti burnos skalavimui, makiažo šepetėlių ar šukų susidėjimui.

  Aukštos kokybės, tvirtos ir patvarios laikiklių medžiagos ir subraižymui bei nešvarumams atsparus laikiklių paviršius užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir nereikalauja sudėtingos kasdieninės priežiūros.

  Pačios vonios stiklinaitės gali būti pagamintos iš paprasto arba grūdinto stiklo bei keramikos.

  Elektroninėje parduotuvėje kiekvienas galės išsirinkti labiausiai jam patikusią ir maksimaliai individualius poreikius bei vonios kambario dizainą atitinkančią vonios stiklinaitę.

  Skaityti daugiau