Prekių katalogas

Kaip nustatyti, ar jūsų vonios kambario tualetas yra aukštos kokybės?

 • Kaip nustatyti, ar jūsų vonios kambario tualetas yra aukštos kokybės?

  Turbūt būtų sunku įsivaizduoti vonios kambarį be... tualeto. Nors gali atrodyti, kad visi klozetai atlieka tą pačią funkciją, tačiau priklausomai nuo naudojamų technologinių sprendimų, praplečiančių unitazo funkcines galimybes, skiriasi ir klozeto išvaizda, ir naudojimosi patogumas, ir ilgaamžiškumas.

  Elektroninės parduotuvės viskasvoniai.lt asortimente - itin gausi pakabinamų ir pastatomų klozetų pasiūla, suteikianti plačias pasirinkimo galimybes, leidžianti atliepti individualių pirkėjų poreikius ir priderinti santechniką prie vonios kambario dizaino.

  Tinkami išmatavimai ir forma

  Prieš montuojant pastatomą ar pakabinamą klozetą, svarbu įvertinti ir pasirinkti tinkamą unitazo aukštį. Yra standartinės aukščio rekomendacijos, tačiau priklausomai nuo individualių poreikių, šiandien jau galima rinktis ir aukštesnius, ir žemesnius modelius. Labai dažnai klozeto matmenys nulemia ir jo formą, tad ieškantiems kompaktiško varianto, patartina rinktis apvalesnės formos klozetą, o norintiems maksimalaus komforto - labiau tiks pailgos formos unitazas. Pritaikomumu individualiems poreikiams ypač pasižymi pakabinami klozetai, nes jie gali būti montuojami tiksliai tokiame aukštyje, koks yra patogus konkrečiam žmogui. Pavyzdžiui, pakabinami klozetai visiškai išsprendžia žmonių su negalia ar apribotu judėjimu naudojimosi tualetu problemą, nes dažnu atveju, pastatomų klozetų standartinis aukštis tokiems žmonėms yra nepatogus ir nekomfortiškas.

  Kas apsprendžia klozeto kokybę?

  Klozetas, kaip ir vonia ar dušo kabina, nėra tas dalykas, kuris būtų dažnai keičiamas, todėl renkantis santechniką vonios kambariui, pirmiausiai reikėtų galvoti apie gaminio komfortiškumą ir ilgaamžiškumą, kurį nulemia tiek technologiniai sprendimai, tiek medžiagų kokybė.

  Keramikiniai unitazai skiriasi tik paviršiaus glazūra, tačiau būtent nuo jos ir priklauso gaminio kokybė, t.y. dengtų sluoksnių skaičius ir paviršiaus lygumas apsprendžia paties klozeto tarnavimo laiką. Kuo daugiau sluoksnių padengtas klozetas, tuo glazūra bus lygesnė ir tuo paprastesnė bus unitazo priežiūra. Prie aukštos kokybės glazūros mažiau kimba nešvarumai, ji neruduoja ir klozeto paviršius ilgus metus atrodo visiškai kaip naujas. Šiuolaikinės technologijos leidžia pritaikyti vis inovatyvesnius technologinius sprendimus – naujos kartos klozetai būna besiūliai, be kraštelių vidinėje dalyje, gamykliškai padengti nuo nešvarumų apsaugančia specialia danga.

  Kitas svarbus dalykas – iš kokių medžiagų pagamintos vandens pripylimo ir nuleidimo mechanizmų konstrukcijos. Plastmasinės detalės greičiau lūžta, tad verčiau derėtų rinktis šiek tiek brangesnius iš metalo pagamintus vidinius mechanizmus.

  Renkantis klozetą, būtinai atsižvelkite, ar nuleidimo bakelis turi vandens taupymo funkciją, t.y. ar yra galimybė klozeto turinį nuleisti pasirinktinai naudojant mažesnį arba didesnį kiekį vandens. 

  Bakelio prileidimo triukšmingumą lemia jo vožtuvas. Pigesnių modelių klozetai bus triukšmingesni, o pasirinkus kokybiškesnį variantą – vanduo į bakelį pritekės tyliau. Jei norite, kad nuleidžiant vandenį tualete garsas būtų mažesnis, atkreipkite dėmesį, kad vanduo į bakelį būtų pilamas ne iš viršaus, o kuo žemiau iš apačios.

  Kalbant apie pakabinamus klozetus, verta atkreipti dėmesį ir į sienoje montuojamus vandens nuleidimo mygtukus, kurie skiriasi tiek savo medžiagomis (jie gali būti iš plastiko, plieno ar net stiklo), tiek dydžiu, forma, spalva ir funkcinėmis galimybės. Sienoje įmontuotas šiuolaikinių pakabinamų klozetų vandens nuleidimo mygtukas gali turėti papildomo apšvietimo funkciją, kuri pasitarnauja, jei į tualetą einate naktį ir nenorite degti pilno vonios kambario apšvietimo. Naujos kartos pakabinami unitazai gali turėti ir valdymo pultelį, reguliuojantį vandens nuleidimo intensyvumą, apšvietimo laiką ir šviesos kontūro ryškumą. Taip pat galima rinktis ir sensorinius vandens nuleidimo mygtukus: kad nusileistų vanduo, pakaks tik nedideliu atstumu ištiesti priešais ranką. Tokie mygtukai paprastai naudojami medicinos įstaigose ar viešose vietoje, kur svarbu užtikrinti tinkamą higieną.

  Inovatyvūs sprendimai – maksimaliam komfortui

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje viskasvoniai.lt galite įsigyti ir itin modernių pakabinamų klozetų su apiplovimo funkcija, kuriuos išties galima vadinti revoliuciniais. Klozete integruota apiplovimo funkcija ne tik padeda užtikrinti nepriekaištingą asmeninę švarą, bet ir užtikrina daugiapakopę higieną, dėl reguliariai atliekamo vandens cirkuliavimo sistemos terminio valymo.

  Jei renkatės klozetą savo vonios kambariui ir turite klausimų dėl jo funkcionalumo ar montavimo subtilybių – susisiekite su mūsų specialistais, kurie visada yra pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.