Prekių katalogas

Vonios kambario veidrodžių privalumai

 • Vonios kambario veidrodžių privalumai

  Norite erdvesnio, šviesesnio ir jaukesnio vonios kambario be didelių investicijų ir remonto? Tuomet pats laikas pagalvoti apie gerą veidrodį!

  Pakabinus veidrodį, mažas vonios kambarys atrodys didesnis ir šviesesnis, o didelis taps ryškesnis ir jaukesnis.

  Nesvarbu, ar kalbėsime apie pagrindinį vonios kambarį ar nedidelę svečiams skirtą vonią, veidrodžiai yra geriausias sprendimas, galintis visiškai pakeisti šios patalpos stilių, ją pagyvinti, vizualiai padidinti erdvę ir suteikti vonios kambariui naujumo. Šiandien yra toks didžiulis įvairiausių vonios veidrodžių pasirinkimas, kad nesunkiai galima patenkinti net išskirtinius klientų norus ar nestandartinius pageidavimus, atsižvelgiant į individualų skonį bei vonios kambario stilių ir dizainą.

  Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra vonios veidrodžių privalumai ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vieną ar kitą veidrodį voniai bei parenkant jam strategiškai geriausią vietą vonios kambaryje.

  Kaip vonios veidrodis keičia erdvę

  Daugiau šviesos ir erdvės. Jei veidrodį vonioje pakabinsite ar pastatysite šalia lango, dienos metu natūrali šviesa atsispindės veidrodyje ir suteiks vonios kambariui daugiau erdvės ir šviesos. Jei vonioje yra tik nedidelis langelis, veidrodžius galima pakabinti abiejose lango pusėse – taip sukursite didesnio lango iliuziją. Erdvės pojūtį vonioje sukuria ir didelių matmenų veidrodžiai, kurie pašviesina ir vizualiai padidina erdvę, sukurdami optinę iliuziją su vonios kambario atspindžiais.

  Jei vonioje turite atvirą sieną, ant jos ypač tiks didelių matmenų vonios veidrodis, kuriame savo atvaizdą galėsite matyti visu ūgiu. Toks veidrodis vizualiai išplės vonios kambario erdvę ir leis apžiūrėti save iš visų pusių.

  Populiariausia naujiena – atitraukiami veidrodžiai, kurie ne tik atrodo stilingai, bet ir tausoja sveikatą, užtikrindami gerą laikyseną, nes veidrodžio galinėje dalyje esantis specialus mechanizmas leidžia veidrodį patogiai prisitraukti arčiau prie savęs, tad prie jo nebereikės nepatogiai lenktis per praustuvą.

  Jei virš praustuvo pakabinsite veidrodį su jame integruotu LED apšvietimu, tai ne tik papildys bendrą vonios kambario apšvietimą, bet ir suteiks voniai išskirtinumo bei modernumo. Veidrodžiai su LED apšvietimu palengvins maloniu ryto ir vakaro ritualu virtusią jūsų kūno priežiūros rutiną.

  Vonios kambaryje galite naudoti vieną pagrindinį veidrodį ir keletą dekoratyvinių. Tokius veidrodžius galite pakabinti nedidelėse nišose ar tamsesniuose kampeliuose – jie atspindės šviesą ir optiškai praplės nedideles erdves.

  Vonioje taip pat galite pastatyti veidrodines vazas, veidrodinius padėklus kvepalams, veidrodinius indus vatos diskeliams ar kitiems vonios reikmenims. Viskas, kas atspindi šviesą, vonios kambariui suteiks daugiau ryškumo ir erdvės.

  Ką reikėtų įvertinti renkantis vonios veidrodį?

  Štai trys klausimai, kuriuos turėtumėte sau užduoti prieš perkant veidrodį voniai:

  1. Kiek laisvos vietos yra vonioje, t.y. ar turite laisvą sieną veidrodžiui pakabinti? Jei ne, tuomet geriausiai jums tiks veidrodinė vonios spintelė ir galbūt šalia įtaisytas atitraukiamas kosmetinis veidrodis.
  2. Kiek veidrodžių planuojate kabinti? Paprastai veidrodžiai kabinami virš praustuvo, tad jų skaičius ir dydis priklausys nuo spintelės ar komodos, ant kurios stovi kriauklė. Jei vonioje turite dvigubą praustuvą, galbūt norėsite kelių atskirų veidrodžių? O gal virš kriauklės kabinsite mažesnį veidrodį, o ant laisvos vonios kambario sienos įtaisysite didelį veidrodį, kur save matytumėte visu ūgiu?
  3. Ar reikalingas papildomas šviesos šaltinis vonioje? Vonios veidrodžiai su integruotu LED apšvietimu gali pasitarnauti dvejopai: suteikti dar vieną šviesos šaltinį arba, jei vonia nedidelė, netgi atstoti pagrindinį šviesos šaltinį.

  Elektroninėje parduotuvėje viskasvoniai.lt - itin didelis vonios veidrodžių pasirinkimas: čia rasite įvairių dydžių, formų ir spalvų veidrodžius su rėmu, veidrodžius su integruotu LED apšvietimu, sensoriniais jungikliais, taip pat – modernius ir patogius atitraukiamus veidrodžius. Visi mūsų siūlomi vonios veidrodžiai yra praktiški, ilgaamžiai ir labai kokybiški, gaminami iš vieno skraidriausio sidabruoto stiklo, pasižyminčio nepriekaištingu ryškumu ir turinčio mažiausią iškraipymo vaizdą.