Prekių katalogas

Kaip veikia bidė priedai?

 • Kaip veikia bidė priedai?

   Turbūt nesuklysime teigdami, kad vienas iš praktiškiausių ir universaliausių santechnikos įrenginių vonios kambaryje yra bidetta arba higieninis dušelis.

  Paprastas įtaisas turintis nepaprastų pritaikymo galimybių.

  Higieninis dušelis gali ne tik pilnai pakeisti tradicinę bide, bet ir turi nemažai papildomų funkcijų. Jis ypač tinka nedideliems vonios kambariams, nes leidžia sutaupyti vietos, ir gali pasitarnauti ne tik asmeninei intymiai higienai, bet ir kaip techninis dušas.

  Higieninio dušelio privalumai

  Nors higieninį dušelį būtų galima drąsiai vadinti dušu apatinei jūsų kūno daliai, nes jis idealiai tinka intymioms zonoms apsiprausti, tačiau neapsiribokite tik šiuo apibrėžimu, nes higieninis dušelis išties pasižymi multifunkcionalumu, pavyzdžiui, jį galima panaudoti:

  • nešvarioms kojų pėdoms nuplauti
  • papildomam apsiprausimui moterims menstruacijų metu, siekiant švaros ir gaivumo
  • iš lauko grįžusio augintinio murzinoms letenoms nuprausti
  • norint pripilti vandens į kibirą.

  Kokie dar yra šio modernaus santechnikos įrenginio privalumai?

  • Visapusiška higiena. Rūpestingas delikačių zonų apiprausimas po pasinaudojimo tualetu užtikrina maksimalią asmeninę higieną ir net gali įtakoti intymią sveikatą, nes švara intymiose vietose užkerta kelią patogeninių bakterijų dauginimuisi ir plitimui.
  • Patogus paprastumas. Senyvo amžiaus žmonėms, judėjimo apribojimų turintiems žmonėms arba žmonėms su antsvoriu gali būti sudėtinga pasiekti tinkamai nusivalyti intymias vietas, tad vandens procedūras teikiantis higieninis dušelis  padeda lengviau ir paprasčiau susitvarkyti po naudojimosi tualetu. Hemorojaus varginami asmenys higieninį dušelį vertina už paprastą ir švelnų naudojimą, kuris nėra abrazyvus ir žalojantis, kaip šluostymąsis tualetiniu popieriumi.
  • Techninis dušas. Higieninis dušelis idealiai pasitarnauja, kai norite kruopščiai išskalauti klozetą po valymo, prisipilti vandens į kibirą, kai šis netelpa po praustuvėje esančiu maišytuvu, nuskalauti purvu aplipusius aulinius batus ar smėlį nuo vaiko lauko žaislų.
  • Ekonomija ir tvarumas. Higieninio dušelio įrengimas vonios kambaryje leidžia sutaupyti ir erdvės, ir finansų, nes vietoje dviejų didesnių santechnikos prietaisų – klozeto ir bidė – jums reikės įsirengti tik klozetą, o bidė funkciją atliks dušelis. Be to, higieninio dušelio naudojimas gali prisidėti prie aplinkosaugos ir tvarumo – jį naudojant sumažėja ne tik išlaidos tualetiniam popieriui, bet ir kanalizacijos užsikimšimo rizika.

  Kaip veikia higieninis dušelis?

  Net jei iki šiol nėra tekę naudotis higieniniu dušeliu, tai padaryti nebus sunku. Higieninis dušelis paprastai yra kabinamas vonios kambaryje greta klozeto, kad jį būtų galima patogiai pasiekti ranka, nepakilus nuo unitazo. Higieninio dušelio komplektą įprastai sudaro maišytuvas, dušelio žarna, dušelio galvutė ir jos laikiklis. Higieninio dušelio naudojimas yra intuityvus ir nesudėtingas – tereikia nuspausti prie bidė dušelio galvutės esantį specialų reguliatorių ir nukreipti dušelio galvutę į norimą apiprausti vietą.

  Šiuolaikinių higieninių dušelių modeliai turi specialus maišytuvus ir vandens srovės intensyvumo reguliavimo funkciją. Galimybė reguliuoti vandens slėgį ir padavimo greitį ypač praverčia, kai reikia užtikrinti papildomą komfortą, pavyzdžiui, apiprausiant naujagimį arba naudojantis po neseniai atliktos hemorojaus operacijos, gimdymo ir pan.

  Aukščiausi kokybės standartai

  Savo elektroninėje parduotuvėje viskasvoniai.lt prekiaujame žymaus italų santechnikos įrenginių gamintojo BOSSINI bide dušeliais, kurie pasižymi itin aukšta kokybe, stilingu dizainu ir patogiu naudojimu.

  BOSSINI prekės ženklas užima ypatingą vietą dušo sistemų rinkoje, ši kompanija visame pasaulyje garsėja novatorišku požiūriu į gamybą bei pažangiais technologiniais gaminių sprendimais.

  Pagrindiniai BOSSINI bide dušelių privalumai:

  • nedideli ir subtilūs
  • viskas integruota viename komplekte: vandens maišytuvas, dušelio laikiklis, dušelio žarna ir dušelio galvutė
  • elegantiško dizaino, kurį lengva pritaikyti bet kurio stiliaus vonios kambario interjere
  • turi patikimą apsaugą nuo slėgio susidarymo žarnoje
  • nesudėtingai montuojami
  • itin patogu ir saugu naudoti

  Užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę ir tikrai išsirinksite kokybišką ir ilgaamžišką modernų santechnikos įrengimą – bide dušelį.