Prekių katalogas

Kaip išsirinkti vonios kambario spinteles?

 • Kaip išsirinkti vonios kambario spinteles?

  Kad ir kokio dydžio būtų jūsų vonios kambarys, jį įrenginėjant naujai ar renovuojant, svarbiausias dalykas bus funkcionalumas.

  Racionaliai išplanuotas, protingai apstatytas ir estetiškai dekoruotas vonios kambarys gali virsti tikra ramybės, palaimos ir jaukumo oaze ir atvirkščiai – jei vonioje daiktai neturi savo vietos, nuolat pasimeta spintelėse ar virsta iš lentynų, vargu ar tokioje vietoje bus gera pradėti savo naują dieną. Laimei, šiais laikais funkcionalumą galima puikiai suderinti su estetika ir patogu naudojimu.

  Vonios spintelės – pagal kiekvieno norus ir pageidavimus

  Vonios spintelės yra vienas ir populiariausių ir labiausiai reikalingų vonios kambario baldų. Vonios spintelės padeda atitinkamai surūšiuoti ir tvarkingai laikyti jose įvairius daiktus, pavyzdžiui, kosmetikos ir higienos priemones, rankšluosčius, vaikų vonios žaislus, tualetinį popierių ir kitus vonios reikmenis.

  Baldų gamintojai gali pasiūlyti klasikinių ir modernių formų spinteles, natūralių gamtos atspalvių ir ryškesnes, pakabinamas ar pastatomas, tradicines ar modulines vonios spinteles.

  Pakabinamos vonios spintelės leis maksimaliai išnaudoti net ir nedidelę vonios kambario erdvę, sutaupys grindų ploto ir sukurs erdvesnės patalpos iliuziją, tačiau pareikalaus papildomo darbo jas tvirtinant prie sienų. Ant grindų pastatomos vonios spintelės pasižymi mobilumu – jei tik leidžia vonios kambario išplanavimas, jas nesunkiai bet kada galėsite perstumti į kitą vietą.

  Svarbiausia – kokybė ir ilgaamžiškumas

  Kad vonios spintelės ir kiti vonios baldai tarnautų kuo ilgiau, juos renkantis svarbiausia yra atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Medžiagos turi būti atsparios vandeniui, drėgmei, kondensato kaupimuisi, kad vonios kambaryje nesusidarytų pelėsis. Šią apsaugą užtikrina medienos/plokštės impregnavimas ar specialus lakas.

  Kas svarbu renkantis vonios spintelę?

  Vonios spintelės dydis ir išmatavimai turbūt yra svarbiausi parametrai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį galvojant apie vonios kambario apstatymą. Taip pat teks apgalvoti, ar vonios spintelę kabinsite, ar sienos ar statysite ant vonios grindų? Renkantis vonios spinteles pasidomėkite, ar jos yra iš kelių dalių, t.y. modulinės, tuomet galėsite be vargo keisti atskirų spintelės dalių vietą ir padėtį.

  Koks spintelės tipas patogiausias jums?

  Kai jau žinote, kokio maždaug dydžio turėtų būti jūsų vonios spintelės, teks pagalvoti, kokio tipo spintelės norėtumėte, pavyzdžiui:

  • vonios spintelė su praustuvu. Praustuvai gali būti įmontuoti į spintelės stalviršį arba galima rinktis spinteles, kuriose yra gamykloje išpjauta ertmė praustuvui. Renkantis vonios spintelę su praustuvu, apgalvokite, ar norėsite vieno ar dviejų praustuvų, ar ant spintelės reikės papildomos vietos pasidėjimui: muilinei ar muilo dozatoriui, vonios stiklinaitei ir pan.
  • vonios spintelė su veidrodžiu. Veidrodžiai dažniausiai būna įtaisyti ant pakabinamų spintelių durelių. Tai padeda sutaupyti papildomos vietos vonioje. Be to, galima rinktis vonios spinteles su integruotu LED apšvietimu – tai padės sukurti vonios kambaryje itin romantišką aplinką.

  Vonios spintelė gali būti su durelėmis arba su stalčiais – labiau panaši į komodą. Paprastai stalčiai yra talpesni, į juos lengvai galima sudėti didesnius daiktus, pavyzdžiui, rankšluosčius, krepšelius kosmetikos priemonėmis. Kuris tipas tiks būtent jums, nulems vonia besinaudojančių asmenų skaičius, spintelėje laikomų daiktų pobūdis ir, žinoma, individualūs įpročiai.

  Išsirinkus spintelės modelį, pagalvokite apie dizainą ir spalvas. Paprastai vonios baldai derinami prie bendro vonios kambario stiliaus, tačiau mažoje patalpoje ypač gerai veikia ir kontrasto principas: tamsus baldas prie šviesios sienos arba keli ryškūs aplinkoje vyraujantys akcentai. Bet kuriuo atveju, pasirinkimas priklausys nuo jūsų stiliaus pajautimo.

  Renkantis vonios spinteles, būtinai įvertinkite visą vonios kambario išplanavimą, atkreipkite dėmesį, kur yra elektros lizdai, ar bus patogu ir saugu naudotis elektriniai prietaisais, pavyzdžiui, plaukų fenu ar elektrine barzdaskute.

  Renkantis vonios spinteles ar komodas, būtinai įvertinkite, kiek žmonių naudosis vonios kambariu. Ar kiekvienas iš jų turės savo vietą (stalčių, lentyną, spintelę) asmeniniams daiktams?

  Elektroninėje parduotuvėje viskasvoniai.lt rasite ir platų vonios spintelių pasirinkimą, ir visada sulauksite profesionalios konsultacijos.