Prekių katalogas

Pakabinamas klozetas: šiuolaikiškas sprendimas jūsų vonios kambariui

 • Pakabinamas klozetas: šiuolaikiškas sprendimas jūsų vonios kambariui

  Šiais laikais vonios santechnikos pasirinkimas – platesnis už platų! Net jei kalbėsime apie tokią siaurą temą, kaip klozetai, juos renkantis tikrai teks paprakaituoti, nebent jau esate tvirtai apsisprendę, kad tikrai norite ne pristatomo ir ne pastatomo, o būtinai – pakabinamo (kuris, beje, dar gali būti ir išmanus)!

  Pakabinamas klozetas: šiuolaikiškas ir itin patogus sprendimas

  Jei savo vonios kambaryje norite modernumo, kuris puikiai derėtų su patogumu, pakabinamas klozetas yra būtent apie tai: stilingai atrodantis, maksimaliai higieniškas, paprastai prižiūrimas ir taupantis patalpos erdvę.

  Kodėl verta rinktis pakabinamą klozetą?

  Nors pakabinami unitazai vis labiau užkariauja santechnikos rinką, konkurencija su tradiciniais pastatomais/pristatomais klozetų modeliais vis dar išlieka. Tad kokie yra pagrindiniai pakabinamų klozetų privalumai ir trūkumai?

  Privalumai

  Sutaupoma erdvė. Ekonomiškas vonios kambario erdvės išnaudojimas turbūt yra pats didžiausias pakabinamų klozetų privalumas. Tokie klozetai užima kur kas mažiau vietos, nes klozeto dubuo yra atkeltas nuo žemės, o vandens bakelis - įmontuotas sienoje, todėl toks variantas ypač tinka mažiems vonios kambariams ar patalpai, kurioje yra tik tualetas. Pakabinamas klozetas ypač stilingai žiūrisi ir erdviame vonios kambaryje, suteikdamas jam šiuolaikiškumo ir leisdamas sutaupytą erdvę panaudoti kitiems dalykams.

  Individualizuotas montavimas. Montuojant pakabinamą klozetą, nereikia laikytis jokių standartų - visada yra galimybė pasirinkti patogų montavimo aukštį, kuris būtų maksimaliai patogus konkrečiai jums.

  Ypač paprasta priežiūra. Vonios santechnikos priežiūra tikrai nėra pats mėgstamiausias darbas, o pakabinamas tualetas reikalauja minimalių pastangų, nes be dubens ir sieninio tualeto nuleidimo mygtuko daugiau nėra jokių kitų konstrukcijų (jos slypi sienoje!), kurias reikėtų valyti. Kadangi pats klozetas nėra pritvirtintas prie grindų, jį itin paprasta tvarkingai apvalyti iš visų pusių.

  Moderni išvaizda. Pakabinami unitazai atrodo kur kas šiuolaikiškiau ir estetiškiau, nei pastatomi klasikiniai. Nors pakabinamų klozetų dizainas yra minimalistinis, jie iškart sukuria ypač tvarkingo ir erdvaus vonios kambario įspūdį.

  Naujausios technologijos. Potinkiniai pakabinami klozetai patogūs tuo, kad klozeto dubuo neturi apiplovimo lanko (Rimless technologija). Todėl vandens nuleidimo metu yra pasiekiamos net ir tolimiausios klozeto vietos, ir taip sukuriama maksimaliai  tvarkinga ir higieniška aplinka.

  Lengvas, intuityvus valdymas. Praktiškai visi pakabinamų klozetų modeliai turi modernius valdymo mechanizmus, pavyzdžiui, švelnų, lėtaeigį klozeto dangčio nusileidimą, dvipusį vandens nuskalavimą, integruotą bide funkciją ir pan.

  Vandens ir energijos taupymas. Naujos kartos pakabinami klozetai yra ekonomiški, nes mažina vandens ir energiją suvartojimą ir kartu prisideda prie aplinkos tausojimo. Dėl specialios konstrukcijos pakabinamo klozeto nuleidimo sistemai pakanka iki 3.5 l vandens.

  Kokybė, patikimumas, garantijos. El.parduotuvė viskasvoniai.lt prekiauja patikimų, pasaulyje pripažintų ir vertinamų gamintojų pakabinamais klozetais, kurių kokybė ir ilgaamžiškumas yra paties aukščiausio lygio. Visiems gaminiams yra suteikiama garantija.

  Privalumai privalumais, tačiau būtų neteisinga nepaminėti ir tų kelių nedidelių dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, nusprendus įsigyti pakabinamą klozetą.

  Trūkumai

  Sudėtingas montavimas. Kadangi didžioji dalis konstrukcinių detalių slypi sienoje, pakabinamo klozeto montavimas yra šiek tiek sudėtingesnis, reikalaujantis pasirūpinti specialiu potinkiniu rėmu ar apdaila. Tačiau tinkamai sumontuotas pakabinamas klozetas tarnaus ypač ilgai, nesukeldamas jokių problemų ar nepatogumų. Ilgėliau užtrunkantis montavimo procesas tėra tik nedidelis nepatogumas, nes galutiniame rezultate estetinis vaizdas ir priežiūros paprastumas atperka viską.

  Daugelis tų, kurie norėtų įsigyti pakabinamą klozetą, baiminasi, kad jei vandens bakelis sugestų, tektų ardyti visą sieną, tačiau iš tiesų užteks tik nuimti sienoje esantį vandens nuleidimo mygtuką, už kurio slypi visa konstrukcija (tuo būtina pasidomėti prieš perkant vieną ar kitą pakabinamo klozeto modelį). 

  Gana aukšta kaina. Jei lyginsime su klasikiniais pastatomais klozetais, pakabinami klozetai kainuoja brangiau, tačiau jų kokybė, ilgaamžiškumas ir estetinis vaizdas tikrai to verti.

  Apibendrinant galima pasakyti, kad pakabinamas klozetas yra šiuolaikiškas, stilingas ir patogus sprendimas, papuošiantis bet kurį vonios kambarį.

  Elektroninė parduotuvė viskasvoniai.lt siūlo platų pakabinamų klozetų asortimentą, kuriame kiekvienas ras sau tinkantį ir patinkantį dizainą bei optimalų kokybės ir kainos variantą.