Prekių katalogas

Kas yra higieniniai dušeliai?

 • Kas yra higieniniai dušeliai?

  Nesvarbu, ar kalbėsime apie namus, ar apie darbines erdves, šiuolaikinis vonios kambarys sunkiai įsivaizduojamas be jame įrengto higieninio dušelio.

  Higieninis dušelis dažnai dar vadinamas rankiniu dušiuku, bide/bidetta dušeliu ir pan. Pagrindinė šio produkto paskirtis – suteikti jo naudotojui maksimalią švarą ir asmeninę higieną, kartu užtikrinant paprastą ir patogų naudojimąsi.

  Elektroninė parduotuvė viskasvoniai.lt siūlo platų higieninių dušelių pasirinkimą. Čia rasite aukštos kokybės, labai modernaus ir paprastesnio dizaino, skirtingos komplektacijos ir funkcionalumo bide dušelių.

  Higieninis dušelis: paprastas, tačiau funkcionalus sprendimas

  Higieniniai dušeliai – tai specializuota dušo sistema, pasižyminti daugiafunkcinėmis savybėmis. Šis mažas santechnikos išradimas ne tik taupo vietą vonios kambaryje (ar pagalbinėse patalpose), bet savo papildomų funkcijų ir galimybių dėka gali visiškai pagrįstai konkuruoti su įprastiniais standartiniais dušais. Pavyzdžiui, jei namuose higieniniai dušeliai dažniau naudojami intymiam apsiprausimui ir asmeninei higienai, tai ofisuose ar įstaigose jie gali pasitarnauti kaip techninis dušas, kai reikia ką nors nuplauti ar pripilti į kibirą ar kitą talpą vandens.

  Pagrindiniai higieninių dušelių pranašumai

  Nors dėl savo nestandartinio dydžio higieninis dušelis negali pilnai atstoti tradicinio dušo, tačiau ši dušo sistema išties turi nemažai privalumų.

  Nepriekaištinga higiena. Pagrindinė higieninių dušelių paskirtis yra diskretiškai užtikrinti asmeninę higieną ir suteikti maksimalios švaros pojūtį.

  Buities palengvinimas. Higieniniai dušeliai gali būti ypač naudingi tiems, kas turi tam tikrų sveikatos problemų. Jie pasitarnauja žmonėms, turintiems judėjimo sutrikimų, ribotą judrumą ar specifinių poreikių. Reguliuojamas ir untuityviai valdomas vandens slėgis užtikrina maksimalų komfortą ir leidžia pasirūpinti tinkama higiena.

  Paprastas įrengimas. Higieniniai dušeliai gali būti įmontuoti bet kokio dydžio vonios kambaryje ar pagalbinėse patalpose. Jie yra nedideli, kompaktiški, tad pasitarnauja, kaip puikus sprendimas ten, kur reikia maksimaliai taupyti vietą. Higieninius dušelius galima lengvai įrengti kaip atskirus vienetus arba integruoti į jau esamas dušų sistemas.

  Didelis pasirinkimas. Jei jau nusprendėte įsigyti higieninį dušelį, dar teks gerokai pasukti galvą, kurį išsirinkti, nes jų yra įvairiausių modelių, dizaino, spalvų ir funkcijų. Rinkdamiesi bide dušelį, atsižvelkite į savo individualius poreikius, naudojimosi patogumą, vonios kambario išplanavimą.

  Patogumas ir universalumas. Naudotis higieniniais dušeliais paprasta ir patogu. Jie gali būti naudojami intymių vietų apiprausimui ar pasitarnauti kaip techninis dušas, ką nors (nu)plaunat ar pripildant talpas vandeniu.

  Tausojantys aplinką. Šiuolaikiniai higieniniai dušeliai suprojektuoti taip, kad maksimaliai padėtų mažinti vandens suvartojimą. Todėl savo namuose ar darbo erdvėse pasirinkdami tvarią dušo sistemą, sumažinsite savo ekologinį pėdsaką.

  Kodėl verta pasirinkti higieninį dušelį?

  Jei negalite apsipręsti, verta ar ne įsirengti higieninį dušelį, pasidalinsime keliais argumentais, kodėl būtų verta:

  1. Papildoma higiena. Suteikdamas galimybę apsiprausti intymias vietas po pasinaudojimo tualetu, bide dušelis asmeninę higieną pakylėja į visiškai naują lygį.
  2. Komfortas ir patogumas. Higieniniai dušeliai turi reguliuojamas vandens srauto ir temperatūros funkcijas, kas suteikia juo besinaudojančiam maksimalų komfortą ir patogumą.
  3. Ekonomiškumas. Dauguma bide dušelių yra sukonstruoti taip, kad tausotų energijos ir vandens suvartojimą, kas prisideda prie mažesnių sąnaudų.
  4. Šiuolaikiškumas. Higieniniai dušeliai gali būti įmontuoti į bet kurį vonios kambario interjerą, suteikdami jam modernaus dizaino akcentą.

  Kas įeina į bide dušelio kompletaciją?

  Nors higieniniai dušeliai būna įvairių modelių, į standartinę komplektaciją įeina:

  • potinkinė maišytuvo dalis (naujausiuose higieninių dušelių modeliuose vandens maišytuvas jau yra integruotas į bide dušelio galvutės laikiklį, todėl papildomo maišytuvo nereikia)
  • metalizuota dušo žarnelė
  • 1-os ar kelių funkcijų bide dušelis (gali būti su specializuotais antgaliais)
  • vandens temperatūros ir srauto stiprumo reguliavimo svirtelė

  Higieninis dušelis yra modernus, higieniškas ir patogus sprendimas, puikiai pritaikomas bet kuriam vonios kambariui. Apsilankykite viskasvoniai.lt ir atraskite jūsų poreikius, skonį ir biudžetą atitinkantį bide dušelį savo vonios kambariui.