Prekių katalogas

Suderinamas komfortas ir stilius: potinkinės dušo sistemos privalumai

 • Suderinamas komfortas ir stilius: potinkinės dušo sistemos privalumai

  Kasdieniniame gyvenime dažnai nutinka taip, kad vienu metu norisi labai skirtingų dalykų: maksimalaus komforto ir prabangos, mielo jaukumo ir elegancijos, paprasto naudojimosi ir kuo daugiau funkcijų. 

  Ne išimtis ir vonios kambario įrengimas, nes kuomet ant nematomų svarstyklių lėkštelių tenka dėti funkcionalumą ir estetiką, sprendimą priimti labai sunku, nes norisi ir grožio, ir patogumo.

  Potinkinės dušo sistemos yra vienas iš sprendimų, leidžiančių suderinti tarpusavyje, atrodo, labai skirtingus dalykus: modernumą, funkcionalumą ir stilių. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra potinkinė dušo sistema, kodėl ji iš tiesų yra verta dėmesio, ar ji tinka visiems vonios kambariams.

  Kas yra potinkinė dušo sistema?

  Potinkinė dušo sistema yra inovatyvi kompleksinė dušo sistema, turinti dvi dalis – matomą ir paslėptą. Nematoma dalis yra už sienos, po tinku, o matoma susideda iš šių pagrindinių elementų:

  • stacionarios ir/ar rankinės dušo galvos
  • lietaus dušo
  • termostatinio maišytuvo
  • dušo žarnos
  • rankinio dušiuko

  Prie standartinio dušo komplekto papildomai galima užsakyti masažo purkštukus, vandens čiaupą ar kitą įrangą.

  Potinkinės dušo sistemos privalumai

  Stilingas dizainas. Potinkinės dušo sistemos dėmesį patraukia savo moderniu ir elegantišku dizainu. Visam vonios kambariui jos suteikia prabangos ir šiuolaikiškumo.

  Multifunkcionalumas. Šiuolaikinės potinkinės dušo sistemos turi įvairiausių funkcijų, tokių kaip tropikų liūtį primenantis lietaus dušas, masažo galimybė, netgi šviesų ir spalvų terapija.

  Ekonomiškumas. Potinkinės dušo sistemos sunaudoja mažiau vandens ir taupo energijos sąnaudas, kas padeda sumažinti namų ūkio išlaidas ir prisideda prie aplinkosaugos.

  Racionalumas. Šios dušo sistemos yra įmontuojamos į sienas arba tiesiogiai į vonios kambario lubas, taip optimaliai išnaudojant nedidelę vonios erdvę.

  Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis potinkinę dušo sistemą?

  Dėl potinkinės dušo sistemos įrengimo reikėtų apsispręsti iš anksto, vos tik pradėjus planuoti ar renovuoti vonios kambarį. Pati pagrindinė šios dušo sistemos dalis yra po tinku, nematoma, tad ir jos įrengimas yra kiek sudėtingesnis ir reikalaujantis specialaus pasiruošimo. 

  Jei jau tvirtai apsisprendėte, kad jūsų voniai geriausiai tiktų potinkinė dušo sistema, prieš išsirenkant konkretų modelį, atsakykite sau į keletą klausimų:

  • Kokia bus stacionari dušo galva? Įprasta klasikinė, o gal su lietaus ar krioklio efektais ar net LED apšvietimu?
  • Ar duše bus tik viena ar kelios dušo galvos?
  • Ar sienoje reikės masažinių purkštukų?
  • Kokį vandens maišytuvą – įprastą ar termostatinį – pasirinksite?
  • Kokio ilgumo dušo žarnos reikės?

  Atsakymai į šiuos klausimus labai svarbūs, nes potinkinė dušo sistema įrengiama dar gerokai iki sienų apdailos, po tinku sumontuojant atitinkamas konstrukcijas. Nepadarius to laiku, po to „taisyti klaidas“ gali būti ir pernelyg sudėtinga, ir labai brangu.

  Paprastai potinkinių dušo sistemų gamintojai siūlo kelių skirtingų variacijų komplektus, be to, sistemą galima susirinkti ir iš atskirų elementų, geriausiai atitinkančių individualius jūsų poreikius.

  Kodėl verta pirkti iš viskasvoniai.lt?

  Elektroninė parduotuvė viskasvoniai.lt siūlo itin platų vonios kambario įrangos asortimentą, įskaitant ir skirtingų modelių, spalvų, komplektacijų potinkines dušo sistemas. Štai keletas argumentų, kodėl potinkinę dušo sistemą verta įsigyti šioje el.parduotuvėje:

  • Garsūs prekiniai ženklai ir patikimi gamintojai. Visa vonios įranga yra pagaminta pasaulyje pripažintų ir vertinamų kompanijų: Palazzani (Italija), Omnires (Lenkija), Grose (Vokietija), Bossini (Italija).
  • Nepriekaištinga kokybė. Tvirtos konstrukcijos, nerūdijantis plienas, inovatyvios technologijos – kokybę atstovaujančios vertybės, kuriomis galima pasitikėti.
  • Pasirinkimo įvairovė. Gausus produktų asortimentas leis rasti geriausią sprendimą, atitinkantį individualius poreikius ir optimalų kainos ir kokybės santykį.
  • Profesionalus aptarnavimas. Iškilus klausimams, visada sulauksite profesionalaus patarimo ar rekomendacijos, visas prekių užsakymo ir pristatymo procesas yra itin paprastas ir operatyvus.