Prekių katalogas

Ar jūsų maišytuvas yra žemos, ar aukštos kokybės?

  • Ar jūsų maišytuvas yra žemos, ar aukštos kokybės?

    Įvairiuose santechnikos sistemose esantys vandens maišytuvai, atrodo, yra įprastas dalykas, tačiau norint išsirinkti tikrai kokybišką ir daug metų tarnausiantį maišytuvą, reikėtų žinoti, kad maišytuvo kokybę apsprendžia ne tik jo moderni išvaizda ir stilingas dizainas, bet labiausiai – jo medžiagų kokybė ir vidiniai komponentai.

    Kaip patikrinti maišytuvo kokybę?

    Elektroninės parduotuvės viskasvoniai.lt profesionalių konsultantų komanda dalinasi patarimais, padėsiančiais išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį maišytuvą ir tinkamai įvertinti jo kokybę.

    Medžiagos. Visada domėkitės, iš kokių medžiagų pagamintas maišytuvas. Tiek išorinės, tiek vidinės maišytuvo detalės turi būti pagamintos iš patvarių, ilgaamžių medžiagų. Itin kokybiški ir ilgus metus tarnaujantys yra maišytuvai, pagaminti iš nerūdijančio plieno ar žalvario. Rekomenduojama, kad maišytuvo korpusas būtų padengtas chromo arba nikelio danga, kuri pasižymi atsparumu paviršiaus oksidacijai, korozijai ir pūslių susidarymui. Į gerą maišytuvą investuoti tikrai verta, nes prastos kokybės maišytuvai ne tik greitai susidėvės, bet ir gali būti pavojingi. Pavyzdžiui, derėtų vengti maišytuvų, pagamintų iš kenksmingų sunkiųjų metalų, tokių kaip vario ir cinko lydiniai, kurie lengvai oksiduojasi, ko pasėkoje armatūros vidus pradės rūdyti, taps trapus ir iškils rizika, kad šaltomis žiemos dienomis jis gali sprogti.

    Patvarumas. Patys patvariausi yra keramikiniai maišytuvų kartridžai, kurie yra labai patvarūs ir atsparūs aukštai temperatūrai. Maišytuvo viduje turėtų būti kuo mažiau judančių detalių. Nors visų maišytuvų paskirtis ta pati – maišyti karštą ir šaltą vandenį, taip užtikrinant maksimaliai komfortišką vandens temperatūrą, tačiau kartą pataupius ir įsigijus prastos kokybės maišytuvą, po kurio laiko pradės ryškėti jo trūkumai: išsiklibinus vidinei svirčiai, nebeliks sandarumo, todėl iš maišytuvo pradės sunktis ir lašėti vanduo.

    Praktiškumas. Maišytuvai gali turėti vieną arba kelias svirtis. Vienasvirčius maišytuvus paprasčiau ir patogiau naudoti, jais lengviau reguliuoti vandens srovės stiprumą ir temperatūrą, jie suvartoja mažiau vandens ir yra taupesni. Dvisvirčius maišytuvus mėgsta tie, kurie ieško nestandartinių vonios kambario sprendimų arba tradiciškai yra įpratę naudoti būtent tokio stiliaus maišytuvus.

    Patys moderniausi yra sensoriniai maišytuvai, nors pastarieji kol kas dažniau naudojami ne namų aplinkoje, bet viešose vietose (tualetuose, ofisuose, oro uostose, gydymo įstaigose), kur dėl didelio žmonių skaičiaus sudėtingiau užtikrinti tinkamą higieną.

    Saugumas. Patys saugiausi yra termostatiniai maišytuvai. Savireguliacinis termostatinių maišytuvų mechanizmas užtikrina, kad vanduo visada bus pastovios, jūsų nustatytos temperatūros. Ši komfortiška temperatūra pasiekiama iškart, jums tereikės tik pasireguliuoti vandens srovės intensyvumą. Termostatiniai maišytuvai ypač tinka šeimoms, auginančioms mažus vaikus, nes papildomos izoliacijos dėka šių maišytuvų korpusas neįkaista, todėl visiškai eliminuojama nudegimo rizika.

    Dizainas. Maišytuvo stilius, forma, spalva paprastai yra derinami prie praustuvo ir bendro vonios kambario dizaino. Šiandien maišytuvų pasirinkimas išties platus, galima rinktis standartinio aukščio, paaukštintus ar aukštus maišytuvus, tvirtinamus prie sienos ar ant vonios/kriauklės krašto ar stalviršio, klasikinio, modernaus arba retro stiliaus.

    Ekonomija. Investicija į tikrai kokybišką maišytuvą neabejotinai atsipirks – tinkamai veikiantis ir negendantis maišytuvas leidžia sutaupyti iki 40% suvartojamo vandens.

    Inovacijos. Naujos kartos maišytuvai gali turėti įvairias hidromasažo funkcijas, specialų apšvietimą ar integruotą vandens taupymo funkciją, kuomet ilgiau maudantis duše įsižiebia įspėjamieji indikatoriai.

    Garantijos. Niekada neprašausite, pasirinkę pasaulyje pripažintų santechnikos gamintojų, pavyzdžiui, BOSSINI gaminį. Garsūs gamintojai ypatingą dėmesį skiria žaliavų ir gamybos kokybei, naujų technologijų panaudojimui ir tvarumui, kas užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat rekomenduojame visada atkreipti dėmesį į gamintojo garantiją, suteikiamą gaminiui.