Prekių katalogas

Kaip pasirinkti idealią virštinkinę dušo sistemą vonios kambariui?

 • Kaip pasirinkti idealią virštinkinę dušo sistemą vonios kambariui?

  Jei jūsų artimiausiuose planuose – naujo vonios kambario įrengimas ar dabartinio renovacija, pirmasis dalykas, apie kurį jums reikėtų pagalvoti – kokią dušo sistemą pasirinksite.

  Visos dušo sistemos yra skirstomos į dvi kategorijas: virštinkines ir potinkines sistemas. Kaip ir sako jų pavadinimai, pirmosios yra montuojamas virš tinko, o antrosios – už arba po tinku.

  Šiame straipsnyje aptarsime kiek paprastesnę, mažiau pasiruošimo reikalaujančią ir lengviau įrengiamą virštinkinę dušo sistemą.

  Kas yra virštinkinė dušo sistema?

  Virštinkinė dušo sistema - tai virš vonios arba duše įmontuojama vonios įrangos sistema, suteikianti galimybę pasirinkti skirtingus dušo režimus ir nustatyti pageidaujamą temperatūrą. Jos dizainas ir funkcionalumas gali apimti stacionarias dušo galvas arba rankinį dušą, lietaus dušą, vandens čiaupą, rankinį dušelį bei kitas funkcijas, užtikrinančias patogų ir efektyvų naudojimąsi dušu. Virštinkinės dušo sistemos yra įvairiausių formų, dydžių, spalvų bei dizaino variantų, tad puikiausiai gali būti pritaikytos tiek klasikiniam, tiek moderniam vonios kambariui.

  Kuo ypatinga virštinkinė dušo sistema?

  Pagrindinis virštinkinės dušo sistemos privalumas yra tas, kad ji yra tvirtinama prie jau užbaigtos vonios apdailos, o vandens maišytuvas yra pajungiamas prie atvestų mazgų. Skirtingų gamintojų ir modelių komplektacija skiriasi, kas leidžia atliepti individualius skirtingų vartotojų poreikius ir vonios kambario interjero ypatumus.

  Yra kelių tipų virštinkinės dušo sistemos – su stacionaria ir rankine dušo galva bei rankinis dušas. Dušas su stacionaria galva apima didesnį kūno plotą bei suteikia maudynėms daugiau komforto, o itin praktiška ir nebrangi dušo sistema su rankiniu dušu idealiai tinka tais atvejais, kai dušo kabina itin maža arba kai vonios kambaryje yra aukščio apribojimų.

  Jei virštinkinė dušo sistema yra su rankiniu dušu, dušo stovas leidžia lengvai, viena ranka, reguliuoti rankinio dušo aukštį ir pasukti dušo galvą į vieną ar kitą pusę.

  Virštinkinė dušo sistema gali būti valdoma sukamomis rankenėlėmis arba svirtelėmis. Šiuolaikiniai vartotojai pirmenybę teikia dušo sistemoms su rankenėlėmis, nes jos suteikia daugiau patogumo ir leidžia ekonomiškai naudoti vandenį, užtikrina itin paprastą vandens srovės stiprumo ir pageidaujamos temperatūros valdymą.

  Virštinkinės dušo sistemos gali turėti kelis skirtingus srovės režimus: švelnų lietų primenančią minkštą srovę atsipalaidavimui ir galingą masažuojančią srovę, kuria patogu naudotis, kai reikia išskalauti iš plaukų šampūną ar išplauti mažiau prieinamas vietas dušo kabinoje ar vonioje.

  Pagrindiniai virštinkinės dušo sistemos privalumai

  Paprasta ir patogu. Virštinkines dušo sistemas paprasta sumontuoti ir jomis patogu naudotis. Minimalistinis jų dizainas puikiai tinka įvairiems interjero stiliams. Atsiradus gedimui, virštinkines dušo sistemas nesunku pataisyti ar pakeisti naujomis detalėmis.

  Funkcionalu. Naujos kartos virštinkinės dušo sistemos turi nemažai papildomų funkcijų, pavyzdžiui, lietaus dušą, terapinius vandens srautus.

  Paprasta sumontuoti. Virštinkinės dušo sistemos gali būti montuojamos ant vonios kambario sienos ar į vonios kambario lubas, virš vonios, dušo kabinoje. Joms nereikalingas specialus pasiruošimas ar išankstinis planavimas, todėl ši dušo sistema idealiai tinka net tuomet, kai norite tik atnaujinti vonios įrangą ar atliekate kosmetinį vonios kambario remontą.

  Racionaliai suplanuotas, tvarkingas ir patogus, estetiška vonios įranga aprūpintas vonios kambarys sukuria jaukią ir patogią erdvę kasdienėms higienos procedūroms ir maloniam atsipalaidavimui.

  Kur įsigyti virštinkinę dušo sistemą?

  Jei planuojate vonios kambario įrengimą ar atnaujinimą, užsukite į elektroninę parduotuvę viskasvoniai.lt. Čia rasite gausų virštinkinių dušo sistemų pasirinkimą, mūsų konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus ir patars, kuris modelis ar komplektacija optimaliausiai atlieps jūsų poreikius.