Prekių katalogas

Kodėl verta pirkti pakabinamą klozetą?

 • Kodėl verta pirkti pakabinamą klozetą?

  Tiek vonios kambariu, tiek tualetu naudojamės kiekvieną dieną ir ne vieną kartą, todėl natūralu, kad norisi, jog ši erdvė būtų maksimaliai komfortiška, patogi ir funkcionali. 

  Tad įsirenginėjant ar renovuojant vonios kambarį, vertėtų pagalvoti apie inovacijas, pavyzdžiui, pakabinamą klozetą, kuris ir atrodo itin estetiškai, ir pasižymi funkcionalumu.

  Šiame straipsnyje aptarsime pakabinamų klozetų privalumus ir pateiksime ne vieną argumentą, kodėl savo vonios kambariui vertėtų rinktis būtent tokį klozetą.

  Pakabinamo klozeto privalumai

  Jei anksčiau tokius modernius santechnikos sprendimus buvo galima išvysti tik prabangiuose viešbučiuose ar ofisų pastatuose, tai dabar pakabinami klozetai vis dažniau montuojami privačių namų ar butų vonios kambariuose ar tualetuose.

  Pakabinamus klozetus ypač mėgsta minimalizmo gerbėjai, nes vonios kambaryje matomas tik klozeto dubuo, o visos kitos jo dalys yra paslėptos po tinku.

  Pateikiame pagrindinius pakabinamo klozeto pliusus:

  • Modernumas ir estetika. Pakabinami klozetai išties atrodo moderniai ir stilingai, kas suteikia vonios kambariui tam tikros prabangos. Pakabinamo klozeto nuleidimo mygtukai taip pat tampa svarbiu ir išskirtiniu vonios kambario dizaino akcentu.
  • Erdvės taupymas. Kad ir kokio dydžio būtų jūsų tualetas ar vonios kambarys, pakabinamas klozetas tikrai sutaupys erdvės. Klozeto dubuo yra pakeltas nuo žemės, o bakelis pilnai paslėptas sienoje, kas ir fiziškai, ir vizualiai didina erdvės pojūtį patalpoje.
  • Higieniškumas. Pakabinami klozetai paprastai turi Rimless funkcionalumą, kuomet klozeto dubens briaunos yra atviros, be vandens nuleidimo kraštelio dubens viduje, kur paprastai kaupiasi nešvarumai ir bakterijos.
  • Ekologiškumas. Beveik visi pakabinami klozetai turi tiesioginę praplovimo funkciją, t.y. vanduo nuleidimo metu teka ne įprastai, bet purškiant srovelę aplink visą klozeto dubenį. Šis nuskalavimo būdas sunaudoja mažiau vandens ir yra ypač ekonomiškas.
  • Paprasta priežiūra. Pakabinami klozetai yra mažesnio dydžio, prie sienos ar grindų nėra jokių tvirtinimo detalių ar siūlių, kur kauptųsi dulkės, erdvė po jais leidžia patogiai išplauti grindis. Pakabinamų klozetų vidinis dubens paviršius yra lygus ir glotnus, jį galima lengvai ir greitai nuvalyti be jokių šepečių. Dėl tiesioginės praplovimo funkcijos kaskart efektyviai nuplaunami visi nešvarumai bei vandens nuleidimo metu susidaro mažiau purslų, kas leidžia palaikyti nepriekaištingą aplinkos higieną.
  • Funkcionalumas. Pakabinami klozetai yra ne tik modernūs, bet gali būti ir išmanūs, pavyzdžiui, sienoje sumontuotas vandens nuleidimo mygtukas gali turėti  nuo judesio įsijungiantį apšvietimą, vandens nuleidimo intensyvumo reguliavimo funkciją ar galimybę nuleisti vandenį nepaliečiant paties mygtuko.
  • Montavimo aukštis. Montuojant pakabinamą klozetą, jūs pats galėsite nuspręsti, kokiame aukštyje jį pakabinti, atsižvelgiant į individualius poreikius ir taip užsitikrinant maksimalų patogumą.

  Ar pakabinamas klozetas turi trūkumų?

  Sunku būtų surasti šio modernaus santechnikos sprendimo neigiamus aspektus, nes atrodo, kad čia dera viskas – funkcionalumas, patogumas, stilius, ekonomija.

  Pakabinami klozetai paprastai kainuoja brangiau nei tradiciniai pastatomi, be to, jų montavimas yra sudėtingesnis, čia gali prireikti net profesionalaus santechniko pagalbos. Apsispręsti dėl pakabinamo  klozeto turite dar prieš pradedant vonios kambario apdailos darbus, nes visas potinkinis WC rėmas lieka paslėptas sienoje arba specialiai tam sukurtoje vidinėje konstrukcijoje. Nors vandens bakelis ir kitos pakabinamo klozeto dalys yra po tinku, neverta baimintis, kad sugedus po tinku paslėptai sistemai, teks ardyti sienos apdailą. Naujos kartos santechnikos sprendimai turi inovatyvias technologijas, todėl gedimo atveju pakaks nuimti sienoje įmontuotą vandens nuleidimo mygtuką, už kurio slypi visa konstrukcija.

  Pakabinamas klozetas puikiai tiks kiekvienam, vertinančiam šiuolaikiškus ir praktiškus sprendimus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje viskasvoniai.lt visada galite pasitarti su mūsų profesionalų komanda, padėsiančia jums išsirinkti tinkamą pakabinamo klozeto modelį!