Prekių katalogas

Kvapų lempa QUADRI Transparente Maison Berger (LampeBerger)

 • Kvapų lempa QUADRI Transparente Maison Berger (LampeBerger)

  Kodas: 4414
  Kaina 49.01 
  Preliminarus pristatymo terminas : 40 - 60 d. d.

  Šią prekę turime sandėlyje

  Pristatymo terminas 1-3 d.d.

 • Kvapų lempa QUADRI Transparente Maison Berger (LampeBerger)

  Aukštis: 13 cm
  Tūris: 260 ml.
  Spalva: skaidrus stiklas

  Komplektas: lempa, degiklis, kamštelis, piltuvas.

  Labai elegantiška - spindinti lempa.  Kvapą lempai renkatės atskirai.


  "MAISON BERGER, pirmaujanti technologija pasaulyje, švariam ir kokybiškam patalpų orui. Prancūzijos gamybos palikimas ir šiuolaikiškas stilius nuo 1898 metų.

  Dėl šios meistriškos lempos savybių galite ne tik išvalyti orą patalpose, bet ir sukurti savo namų individualią nuotaiką, delikačiai iškvėpindami patalpą prabangiais prancūzų sukurtais aromatais, kurie turi seną tobulinimo istoriją ir buvo kurti glaudžiai bendradarbiaujant su TOP 10 Prancūzijos kvepalų gamintojų bei parfumerijos meistrų.

  Lempos Maison BERGER technologija yra paremta AIR PUR SYSTEM 3C® dagtimi, kuriai yra suteikti 6 tarptautiniai patentai.
  Dagtis yra kelių mokslininkų išradimas, kurtas daugybę metų, ir jos sudėtyje yra tauriojo metalo – platinos su keramika.

  Naudojant ją su lempos BERGER Parfums de Maison namų aromatais, per 20 minučių sistema ją naudojant efektyviai išvalo iš vidaus patalpų oro net tabako, naminių gyvūnų, virtuvės kvapus, virusus, cheminius junginius, sustabdo pelėsio dauginimąsi, naikina blogą kvapą patalpoje, likviduoja 66% kenksmingų bakterijų, ko negalima pasiekti tik išvėdinant patalpą. Kartu galėsite delikačiai iškvėpinti patalpą ir sukurti ypatingą savo namų atmosferą įvairiausiomis prabangių prancūziškų kvepalų kompozicijomis.

  Oro kokybę ir naudojimo saugumą įmonė gali garantuoti tik tada, jei AIR PUR System 3C® dagtis naudojama kartu su Lampe Berger „Namų aromatu“ arba funkciniu Neutre Essentiel. Naudojant dagtį su kitais kvepalais, galima ją sugadinti, taip pat tai ženkliai sutrumpins dagties tarnavimo laiką.
  Jei aromatą, kurį naudojate, norite pakeisti kitu, užpildykite lempą maždaug 50ml Neutre Essentiel (neutraliuoju funkciniu skysčiu). Leiskite lempai, kaip įprasta, veikti 20 min. Sustabdykite lempos veikimą, uždėdami kamštelį. Dagčiai atvėsus, pripildykite lempą naujo namų aromato. Nemaišykite tarpusavyje kelių namų aromatų.

   

  Galite naudoti lempą tiek ilgai ir taip dažnai, kiek norite. Mūsų patarimas per vieną naudojimo kartą neviršyti 20 min patalpos. 500ml Parfum de Maison skysčio užtenka 80 valandų.
  Laikydamiesi šių nurodymų pasieksite geriausių rezultatų naudodami BERGER lempą. Prekės ženklas parduodamas visame pasaulyje. Vienintelė jo gamykla ir Prancūzijos mieste Bourgtheroulde (Normandija). Parfum de Maison garuose, išsiskiriančiuose difuzijos metu, nėra BTEX - benzolo, tulolo, ksilolo, stirino, naftalino, formaldehidų ar bet kokių kitų sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų. LAMPE BERGER produktai visada gaminami aukštos kokybės, taip pat gaminiui yra suteiktas ISO 9001 sertifikatas.

  Mėgaukitės maloniu ir atpalaiduojančių naudojimo ritualu bei sukurkite savo namų atmosferą tokią, kokios pageidaujate! "                                                                                                                                                                                                                                                                                   MaisonBergerParis

   

  __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Norime informuoti, kad dėl technologinių priežasčių reali prekės spalva ir užrašai gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukoje, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės.
  Kilus klausimams visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +37060595303 arba el. paštu info@viskasvoniai.lt